Dzień Dobry Football #245

Dzień Dobry

Kontuzja czołowego biegacza ligi, nowy kontrakt Levy’ego, a także promocja PLFA na NFL Game Pass. To wszystko znajdziecie w dzisiejszym DDF.

NFL

– Arian Foster doznał kontuzji pachwiny i jutro ma przejść operację. W ostatnich dwóch latach z powodu urazów Foster opuścił 11 spotkań i jeżeli Dr. Meyers nie uratuje czołowego RB Texans przed opuszczeniem Training Camp, to ekipa z Houston będzie miała poważny problem.

arian-foster

– Earl Thomas przeszedł testy medyczne i jego nazwisko nie znajduje się już na liście PUP.

– DeAndre Levy, gwiazda Lions, podpisał nowy kontrakt z drużyną z Motor City. Umowa obowiązywać będzie przez 4 lata, na razie brak informacji co do wartości kontraktu.

– Frank Gore, który od tego sezonu będzie biegał dla Colts, jest wielkim fanem Andrew Lucka i stwierdził, że z całym szacunkiem dla swoich poprzednich QB, Luck bije ich wszystkich na głowę.

– CB Chris Cook nie jest już zawodnikiem 49ers.

– James Jones za rok gry w Giants zarobi 950 tysięcy dolarów, czyli minimum dla weterana. Jones rok temu reprezentował barwy Raiders, wcześniej z sukcesami grał w Green Bay i zdobył tam Super Bowl.

– Tom Brady w mailu do swojego przyjaciela stwierdził, że ma przed sobą jeszcze 7-8 lat gry na najwyzszym poziomie, zaś Peyton Manning jedynie 2. Czy na pewno Brady jest gotów grać do 2023 roku? Szczerze wątpię.

– Agent Pierre’a Thomasa poinformował, że jego klient nie może się zgodzić na warunki proponowane przez Houston Texans.

PLFA

– PLFA kolejny rok z rzędu przygotowała dla polskich fanów NFL niespodziankę: Jeżeli zdecydujemy się na zakup Game Pass z PLFA, zaoszczędzimy co najmniej 14% . Szczegóły tutaj.

Kuba Tłuczek

About Kuba Tłuczek

Redaktor naczelny NFL24, fan futbolu od 11 lat, od początku kibicuje Delfinom z Miami. Pisze o NFL i CFL. Z portalem związany od kwietnia 2013 roku.

2 Responses to Dzień Dobry Football #245

  1. Arti pisze:

    Tom Brady do 2023? a dlaczego nie? jego charakterystyka gry i jednocześnie jego kolegów sprawia że to może być do osiągnięcia.

Dodaj komentarz