Dzień Dobry Football #246

Dzień Dobry

W dzisiejszym wydaniu mamy dla was informacje m.in z obozu Redskins, Cowboys i Bears, a także wieści dotyczące NFL w Los Angeles.

a

a

– Jeszcze kilka dni temu DeSean Jackson chwalił się świetną formą, a wczoraj nabawił się kontuzji prawego ramienia. Jej skutkiem będzie wyłączenie z treningu na około 4 tygodnie.

Ciekawe jak często w przyszłym sezonie będziemy mogli oglądać „cieszynki” DSJ.

– Dez Bryant (Dallas Cowboys) powiedział, że chciałby grać jako PR. Co sądzicie o tym pomyśle i czy są szanse by sztab się na to zgodził?

– Jak informowaliśmy w poprzednich DDF, coraz cięższą sytuację „płacową” mają Seattle Seahawks. Jest to powodem słabej ostatnio atmosfery w drużynie. Wielu zawodników m.in. Bennett i Chancellor oczekuje nowych kontraktów, a konto wolnych środków Salary Cap jest niemal puste.

– Jak podają źródła ligi, w 2016 roku może rozpocząć się sprzedaż – prowadzona przez NFL – pierwszych biletów na spotkania w Los Angeles. Wciąż nie jest jednak jasne, która drużyna mogłaby tam zagrać. W grę wchodzą Raiders, Chargers i Rams.

– Wczoraj do treningów z drużyną Oakland Raiders powrócił RB Trent Richardson.

– Od przyszłego tygodnia do treningów z Chicago Bears ma wrócić ich pierwszy wybór z draftu 2015 WR Kevin White.

Kevin wraca do gry!

– Tennessee Titans podpisali kontrakt z safety Joshem Aubrey. Jego długość i wartość narazie nie są znane.

– Właściciel Houston Texans, Bob McNair powiedział w mediach, że zupełnie nie jest zaskoczony kontuzją pachwiny Ariana Fostera. Nadmienił, że co roku ma problem z mięśniami i przed tym sezonem to również było do przewidzenia. Wyraził jednak nadzieję, że przerwa od treningu nie będzie trwała zbyt długo.

– Choć z tygodnia na tydzień wygląda coraz lepiej, to wciąż nie jest pewne kiedy do treningu wróci zawodnik Jaguars WR Marqise Lee. Z powodu kontuzji kolana nie odbył on jeszcze żadnych treningów z drużyną.

– Eagles podpisali kontrakt z OLB Diaheemem Watkinsem (rookie free agent).

– LB Barkevious Mingo (Cleveland Browns) będzie musiał poddać się w najbliższym czasie operacji kolana. Przerwa potrwa co najmniej cztery tygodnie, jednak są szanse, że wróci na pierwsze spotkanie sezonu regularnego z Jets.

– Darren McFadden – po tym jak na jednym z wcześniejszych treningów nabawił się urazu ścięgna podkolanowego – ma powrócić do treningów z drużyną Cowboys już w sobotę.

– WR Pittsburgh Steelers Antonio Brown – wnioskując po ostatnich treningach – ma duże szanse by być w tym roku w życiowej formie. Offensive Coordinator Todd Haley powiedział w mediach, że Brown nie poprzestaje na rzeczach małych i ciągle stawia sobie nowe wysokie wyzwania. W tym sezonie chce być najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji w lidze.

Czy Brown ma szansę osiągnąć taką formę?

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

2 Responses to Dzień Dobry Football #246

  1. Krzyś pisze:

    Watkins z Eagles gra na OLB.

  2. Karol Potaś Karol Potaś pisze:

    Dzięki, poprawione. 😉

Dodaj komentarz