Dzień Dobry Football #226

W dzisiejszym Dzień Dobry Football o przerwie zawodnika SF49ers, wieści z obozu St. Louis Rams i m.in. o kolejnej kontuzji w obozie Jaguars. Dodatkowo mamy też linki do transmisji z dzisiejszych spotkań PLFA. Zapraszamy!

NFL:

Doświadczony offensive tackle Anthony Davis z SF49ers ogłosił bezterminowo przerwę od futbolu by – jak to określił – zregenerować swoje ciało. Nie wykluczył również, że przerwa może się przedłużyć i już nigdy nie wróci do gry na najwyższym zawodowym poziomie.

Na treningach St. Louis Rams błyszczy formą ich nowy nabytek Nick Foles, który otrzymał już sporo pochwał, czy to od samych zawodników (m.in. od WR Kenny Britta) czy od trenera Jeffa Fishera, który podkreślał duże zrozumienie jego pomysłów ofensywnych.

FB Bruce Miller powrócił do treningów z SF49ers po tym jak został zatrzymany pod zarzutem przemocy domowej i m.in. rozbicia telefonu swojej byłej narzeczonej. W konsekwencji tego zdarzenia w ramach kary musi jednak przejść 16-dniowy kurs, który ma go w przyszłości powstrzymać od podobnych zachowań.

Right tackle Demar Dotson nie pojawił się na ostatnich treningach Tampa Bay Buccaneers, gdyż chce w ten sposób wymóc zaproponowanie mu nowego kontraktu.

Dean Blandino ogłosił, że liga w przyszłym sezonie będzie miała 10 nowych arbitrów na różnych funkcjach. Wśród nowych zebr będzie m.in. Walt Coleman IV, którego ojciec jest wciąż aktywnym sędzią NFL.

Kolejne kłopoty w Jacksonville. 4-rundowy pick Jaguars S James Sample przeszedł wczoraj operację prawej ręki, którą złamał w trakcie przedsezonowych przygotowań. Narazie nie jest znany termin ewentualnego powrotu do treningu.

PLFA:

Dzisiaj czekają na nas dwa spotkania najwyższej klasy rozrywkowej: Panthers Wrocław z Seahawks Gdynia (link z transmisją) oraz Husarii Szczecin z Warsaw Eagles (link z transmisją). Dodatkowo także rozegrane będzie spotkanie PLFA I Tychy Falcons z Rebels Katowice oraz 2 turniej grupy centralnej PLFA J – 8 z udziałem juniorskich ekip Kozłów Poznań, Patriotów Poznań, Angels Toruń i Bydgoszcz Archers.

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

1 thought on “Dzień Dobry Football #226

  1. 49ers mają nieciekawą sytuację, jeśli chodzi o te zakończenia karier, najpierw willis, borland, później smith zakończył karierę (to było akurat do przewidzenia) teraz davis (przynajmniej narazie)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *