DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #219

Dzisiaj w Dzień Dobry Football informacje o kłopotach osobistych kolejnego zawodnika ligi, oczekiwaniach weterana Chargers oraz m.in. o ostatnich działaniach samej organizacji NFL. W dalszej części mamy dla was też dwa linki z retransmisją spotkań ostatniej kolejki Superligi, które nie były transmitowane na żywo. Zapraszamy.

NFL:

– Kolejne kłopoty Raya McDonalda. Policja w Santa Clara zatrzymała go wczoraj w związku z przemocą domową. W konsekwencji tych zarzutów został kilka godzin później zwolniony z Chicago Bears.

– Eric Weedle nie weźmie udziału w drugiej rundzie przygotowań przedsezonowych, gdyż czuje się niedoceniony finansowo i oczekuje nowego kontraktu. W odpowiedzi na ten zarzut GM Tom Telesco przekazał, że Eric jest w wąskiej grupie zawodników, którzy mogą otrzymać nową umowę i w najbliższym czasie właśnie taki duży kontrakt najprawdopodobniej będzie mu zaproponowany.

Cornerback Broncos Tevrin Brandon został potrącony przez samochód ciężarowy i musi pozostać na krótko w szpitalu, lecz jego życiu i zdrowiu na szczęście nic poważnego nie zagraża. Kierowca ciężarówki uciekł pojazdem z miejsca wypadku.

– Liga NFL zajęła się tematem opłaty relokacyjnej związanej z przeprowadzką drużyny – Raiders, Chargers, Rams – na nowy lukratywny rynek jakim jest Los Angeles. Spekuluje się, że dla Rams i Stana Kroenke może być to suma wyższa niż 500 mln dolarów. Liga ogłosiła również, że jej nowym współpracownikiem będzie były trener Lions – i ostatnio koordynator defensywy Bills – Jim Schwartz.

– Dziesiątki fanów Patriots wypełniło parking Gillette Stadium i protestowało przeciwko zawieszeniu ich rozgrywającego na cztery spotkania, domagając się odwołania decyzji przez komisarza ligi NFL Rogera Goodella. Przypominamy, że Tom Brady został zawieszony w związku z aferą „Deflategate”.

Tom Brady zawsze może liczyć na wsparcie kibiców Pats.

PLFA:

W sieci pojawiły się kolejne dwa spotkania Topligi Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego – Warsaw Sharks z Primacol Lowlanders Białystok i spotkanie Kozłów Poznań z Seahawks Gdynia. Polecamy.

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

2 thoughts on “DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #219

  1. Dziesiątki fanów Patriots wypełniło parking Gillette Stadium i protestowało przeciwko zawieszeniu ich rozgrywającego na cztery spotkania, domagając się odwołania decyzji przez komisarza ligi NFL Rogera Goodella. Przypominamy, że Tom Brady został zawieszony w związku z aferą „Deflategate”.

    Powinni go zawiesić na cały sezon i dać taką karę żeby mu się źle zrobiło. Niech się cieszą że to tylko 4 mecze.

  2. Od pierwszego spotkania z Madden NFL (chyba rok 2000) kibicuję Patriots – i muszę przyznać, że kara dla Brady’ego jest małodotkliwa. Nie jest to może sptrawiedliwe, ale jeżeli nie było twarydch dowodów na udział rozgrywajacego Pats to skutkiem jest taki, a nie inny wyrok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *