Dzień Dobry Football #178

Za nami inauguracja kolejnego sezonu w Toplidze! W NFL lekkie odprężenie, choć Titans stracili swojego prezydenta i dyrektora generalnego. Po za tym dużo zdjęć i grafika dla fanów NFC South. Zapraszamy!

NFL:

– W internecie pojawiają się kolejne zdjęcia projektów nowego stadionu w Inglewood. Trzeba przyznać, że robią one wrażenie, a znajdziecie je pod niniejszym linkiem.

la-sp-sn-new-stadium-20150320-006

– WR Greg Jennings spotkał się dzisiaj z przedstawicielami Carolina Panthers.

– Czy są tu jacyś fani z dywizji NFC South? Mamy dla Was świetną grafikę podsumowującą grę tych drużyn między 2002-2014 rokiem:

– New Orleans Saints: Jeff Ireland zachowa swoją posadę asystenta menedżera generalnego. Ireland tę funkcję pełni od stycznia, a w latach 2008-2013 zasiadał na stanowisku GM w Miami Dolphins.

– Rex Ryan odnośnie pozycji rozgrywającego w jego drużynie: „Rywalizacja o rolę pierwszego rozgrywającego w Buffalo jest i będzie wciąż otwarta.”

– GM Rick Spielman (Minnesota Vikings) chciał umówić się na kolację z agentem Adriana Petersona, lecz ta propozycja została odrzucona. Czyżby to o czymś miało świadczyć (?)

– Tommy Smith zrezygnował ze stanowiska prezydenta i dyrektora generalnego w Titans. Jak mówi jest to jego osobista i przemyślana decyzja oraz jest spokojny o przyszłość drużyny.

PLFA

– Za nami inauguracja pierwszej serii spotkań Topligi! Pierwszy mecz rozpoczęły dwie ekipy z Warszawy, czyli Sharks i Eagles. Natomiast w kolejnym meczu niepokonana jak dotąd od 19 spotkań Husaria Szczecin (tegoroczny beniaminek) podjęła Zagłębie Steelers. O to wyniki:

Warsaw Sharks 6:29 Warsaw Eagles

Husaria Szczecin 18:12 Zagłębie Steelers (po dogrywce)

Dzisiaj swoje mecze rozegrają LowLanders Białystok vs. Panthers Wrocław (godz. 13:00) – transmisja do obejrzenia pod niniejszym linkiem – jak również Seahawks Gdynia vs. Kozły Poznań (godz. 14:30), który również jest do obejrzenia w internecie.

 

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *