Dzień Dobry Football #170

NFL nie zwalnia tempa! Trent Richardson poszukuje klubu, w którym będzie grał, a kibice palą koszulki Murray’a. Znane są szczegóły w sprawie aresztowania Bruce’a Millera, nie wspominając o kolejnych zwolnieniach i transferowych plotkach…

NFL

– RB Trent Richardson pożegnał się z drużyną Indianapolis Colts i od dziś szuka nowego pracodawcy. Jak sam przyznaje: „Moim następnym krokiem jest zostanie podstawowym zawodnikiem.”

Trent Richardson od dziś szuka nowego pracodawcy

Trent Richardson od dziś szuka nowego pracodawcy

– Philadelphia Eagles ponoć pracuje nad wymianą swojego G Evana Mathisa… Zainteresowani zawodnikiem są, m.in. aktualni mistrzowie – New England Patriots oraz Miami Dolphins.

– DeMarco Murray po swoim odejściu z Dallas Cowboys nie jest już tam mile widziany. Zawodnik parę godzin temu został zawodnikiem Philadelphii Eagles, ale jego koszulki kibice zaczęli palić o wiele wcześniej:

http://iframesrc=https://vine.co/v/O96XxdZi9hK/embed/simplewidth=600height=600frameborder=0/iframescriptsrc=https://platform.vine.co/static/scripts/embed.js/script

– Danny Amendola zostanie w New England Patriots! Klub aktualnie restrukturyzuje jego kontrakt, który wkrótce zostanie podpisany.

– Wiemy już z jakim numerem będzie grał Sam Bradford w Eagles. Zawodnik dotychczas zakładał koszulkę z numerem 8, ale ten jest już zajęty przez Donnie Jonesa. Dlatego nowy rozgrywający wybrał oczko niżej, czyli 7.

– Vikings przedłużyli kontrakty z OL Joe Bergerem i Long Snapperem Cullen Loefflerem.

– New Orleans Saints starają się o wymianę swojego WR Kenny’ego Stilla.

– DT Red Bryant nie jest już zawodnikiem Jacksonville Jaguars.

– Znamy więcej szczegółów odnośnie aresztowania zawodnika San Francisco 49ers, Bruce’a Millera. Policja pisze w oświadczeniu: „Dochodzenie wykazało, że podejrzany i ofiara w trakcie zajścia incydentu byli w argumentacji słownej (czyt. kłótnia). Podejrzany pchnął ofiarę powodując jej upadek i zniszczenie telefonu komórkowego. Podejrzany został aresztowany.” Zawodnik wyszedł za kaucją 10.000 dolarów. Natomiast dochodzenie jest nadal prowadzone.

– CJ Spiller nadal poszukuje swojego pracodawcy, choć są nim zainteresowani New Orleans Saints i New England Patriots.

– Brian Orakpo nadal jest zawodnikiem Titans, a włodarze nie planują się go pozbywać.

– Tampa Bay chcą wymiany z Vikings w zamian za Adriana Petersona…

– Nick Foles w Rams będzie grał z numerem piątym. Keenum założy #17.

– Oakland Raiders są zainteresowani ściągnięciem DE Panthers, Grega Hardy’ego.

EFLI

Czy ktoś z Was słyszał o Indyjskiej lidze futbolowej? Jeśli nie, to macie szansę zobaczyć krótki highlight z pierwszego sezonu tejże ligi:

Post użytkownika EFLI.

 

PLFA

– Drużyna Seahawks Sopot ogłasza konkurs na imię dla ich maskotki! Zwycięzca zostanie nagrodzony podczas inauguracyjnego meczu Topligi, a nagrodę stanowi meczowa koszulka Seahawks Gdynia. Więcej informacji pod tym adresem: http://www.seahawkssopot.plfa.pl/aktualnosci/1623/

– Który stadion w Polsce jest najbardziej przyjazny kibicom? Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie „Stadiony Topligi” organizowanego przez nflblog.pl. Więcej informacji: http://nflblog.pl/2015/03/projekt-stadiony-topligi-zapraszamy-kibicow-do-udzialu/

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

2 thoughts on “Dzień Dobry Football #170

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *