SUPER PRZEPOWIEDNIE!

Jesteście ciekawi kto w tym roku postanowił przewidzieć zwycięzcę dzisiejszego Super Bowl i na kogo postawił? Zapraszamy!

My już nie możemy się doczekać Super Bowl XLIX, który rozpocznie się za kilkanaście godzin. Zanim jednak wybije godzina zero, przyjrzyjmy się jeszcze zwierzętom, które w tym roku postanowiły wytypować zwycięzcę tego najważniejszego meczu w sezonie.

Na początek jeżozwierz Teddy, który już od 2012 roku przewiduje zwycięzcę Super Bowl i jak do tej pory nigdy się nie pomylił.

Teddy za każdym razem dostaje do wyboru dwa pojemniki z kukurydzą w środku, każdy z nich oznaczony jest logo drużyn, które biorą udział w tym meczu. Teddy w sezonie 2012 dość mocno dał do zrozumienia, że wygrają New York Giants, gdyż po obwąchaniu pojemnika z logo New England Patriots obalił ją i sięgnął po kukurydzę z pojemnika Giants. Rok później zdecydowanym ruchem sięgnął po kukurydzę z pojemnika Baltimore Ravens. Z kolei w zeszłym roku zdecydował się na kukurydzę z pojemnika Seattle Seahawks.

Kogo w tym roku wybrał Teddy?

Otóż drugi rok z rzędu wybrał kukurydzę znajdującą się w pojemniku z logo Seattle Seahawks. Czy to czwarty rok z rzędu kiedy Teddy poprawnie typuje zwycięzcę? Zobaczymy.

Kolejnym który w tym roku spróbował swoich sił jest miś Ozzy, który zrobił to trzeci rok z rzędu. Jego dotychczasowy bilans to 1-1.

Za każdym razem niedźwiedź Ozzy dostaje do wyboru dwa ciasta bananowe z masłem orzechowym na którzy namalowane jest logo drużyn. Dwa lata temu Ozzy poprawnie wytypował, wybierając ciasto z logo Baltimore Ravens, z kolei rok temu pomylił się, gdyż zdecydował się na ciasto Denver Broncos. Które ciasto wybrał w tym roku?

Ozzy, który na pierwszy rzut oka nie wydawał się zbytnio zainteresowany ciastami i samymi przewidywaniami, po dłuższym namyśle zdecydował się postawić na New England Patriots, wybierając ciasto właśnie z ich logo.

Według dyrektora ZOO w którym przebywa Ozzy, to początkowe zawahanie świadczyć ma o bardzo wyrównanym meczu.

Kolejnymi zwierzętami, które postanowiły przewidzieć wynik tegorocznego Super Bowl są dwa pieski, które robiły to po raz pierwszy.

Do wyboru była przekąska, która leżała naprzeciwko kartki z nazwami drużyn. Kogo wybrały psiaki?

Otóż pierwszy, biały i najprawdopodobniej trochę starszy pies zdecydował się na „ciastko” spod kartki z nazwą New England Patriots. Drugi, czarny i młodszy pies postawił z kolei na Seattle Seahawks.

Na sam koniec pingwiny z ZOO w Cincinnati, które by wybrać swojego zwycięzcę musiały przejść pod bramką z nazwą drużyny. Kogo wybrały pingwiny?

Który z „naszych ekspertów” poprawnie wytypował zwycięzcę Super Bowl XLIX? O tym przekonamy się w poniedziałkowy poranek. A jaki jest Wasz typ? Czekamy na Wasze przewidywania w komentarzach poniżej.

 

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

6 thoughts on “SUPER PRZEPOWIEDNIE!

  1. te dwa psy nie są wiarygodne, gdyż ten drugi też chciał coś zjeść, a że zostało tylko ciastko Seahawks to zjadł to co zostało

  2. Ja od 5 lat też się nie pomyliłem przy wyborze zwycięzcy (w tym roku typ na Seahawks) i nikt mi ciasta bananowego z masłem orzechowym nie dał 🙁 a szkoda bo może być smaczne.

        • Niestety tak wyszło, choć gdyby nie ta ostatnia akcja to kto wie może miałbym bilans 6-0 😛 Swoją drogą nie wiem czy ktoś zauważył, ale to kolejne SuperBowl, które wygrała drużyna „Gości” (czyli w białych koszulkach). W ostatnich 10 latach tylko raz wygrał „gospodarz” (Packers w 2011 roku)., a w XXI wieku 4 razy (prócz Packers byli to Pats w 2002 i 2004 roku oraz Bucs w 2003 roku). Ogólny bilans SuperBowl wynosi zaś 31-18 dla „gości”. Ciekawe, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *