Super Bowl LI okiem EA Sports!

Super Bowl logo

Kolejny rok z rzędu producenci popularnej gry z serii Madden NFL postanowił sprawdzić kto w jego symulacji zdobędzie Vince Lombardi Trophy! Jesteście ciekawi? Zapraszamy.

Wiele osób od kilku dni próbuje przewidzieć zwycięzcę tegorocznego Super Bowl LI. Tradycyjnie firma EA Sports na kilka dni przed finałowym starciem postanowiła dokonać symulacji w swojej najnowszej wersji gry Madden NFL 17.

Według wielu ekspertów to drużyna New England Patriots jest murowanym kandydatem do zwycięstwa jednak jest też grono ludzi, którzy wierzą, że to właśnie drużyna Atlanty Falcons sprawi niespodziankę i po ponad 50 latach przywiezie do domu Vince Lombardi Trophy.

Począwszy od 2004 roku i Super Bowl XXXVII, gdzie wynik symulacji komputerowej poprawnie wskazał Patriots jako przyszłych mistrzów, EA Sports trafiło aż 9 razy na 13 możliwych. „Zaskoczeniem” były zwycięstwa New York Giants w Super Bowl XLII, Green Bay Packers w Super Bowl XLV, Seattle Seahawks w Super Bowl XLVIII oraz Denver Broncos w zeszłorocznym Super Bowl 50.

Kto tym razem wygrał symulację? Zobaczcie sami!

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

3 Responses to Super Bowl LI okiem EA Sports!

  1. krisow pisze:

    Hehe, 4th@goal i TD na 20 sekund przed końcem jest lepsze od przechwytu Butlera 😉

  2. […] już tradycja, ale żeby się z nią zapoznać przekierowuję Was na naszą stronę, gdzie, jak co roku, opisaliśmy całe […]

  3. Vikings84 pisze:

    Oglądałem już ten film w mobilnej wersji gry, interesujący, lecz ja głęboko licze na Falcons dlatego, że Pats wystarczy już pierścieni mistrza

Dodaj komentarz