Stany Stana #7

Stanisław Zawieja wciąż stara się podbić uniwersytecką Ligę NAIA, a my w dalszym ciągu staramy się przekazać Wam jego doświadczenia. Co tym razem opowie Wam „Stan” o Stanach?

Stanisław Zawieja to wychowanek poznańskiej drużyny Kozłów Poznań, który dostał od życia niezwykłą szansę na spełnienie swoich marzeń. Latem dostał się do Uniwersytetu Waldorf, który mieści się w stanie Iowa i ma własną sekcję futbolową, Waldorf Warriors, która rozgrywa mecze w ramach ligi NAIA (National Association of Intercollegiate Athletics). Za pośrednictwem naszej strony i dzięki uprzejmości oraz żmudnej pracy Box Videos możecie śledzić życie polskiego studenta-zawodnika za Oceanem oraz przekonać się, że wszystko w życiu jest możliwe – trzeba po prostu chcieć i działać 🙂

Pozostałe odcinki:

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

31 Replies to “Stany Stana #7”

 1. Pingback: PK screening CRO
 2. Pingback: PK screening CRO
 3. Pingback: Free Teen Chat
 4. Pingback: marwebtestsites.nl
 5. Pingback: 汽機車借款
 6. Pingback: 安全
 7. Pingback: kiln dried logs
 8. Pingback: cpanel hosting
 9. Pingback: DMPK studies
 10. Pingback: uniccshop login
 11. Pingback: bang popper
 12. Pingback: GVK Biosciences
 13. Pingback: kraty rolowane
 14. Pingback: Skrotning av bil
 15. Pingback: CBD Oils
 16. Pingback: BandarQ
 17. Pingback: ibine sarp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *