Pick Six Ekstra – NCAA #3

Autor: Tomasz Lerczak

To już czwarty i ostatni podcast w tym tygodniu. Czas na zapowiedź spotkań, które nie można przegapić na boiskach ligi NCAA. Zaprasza duet Karol Potaś i Grzegorz Kowalski.

 

MP3

Jak ściągnąć MP3? Klik prawy przycisk myszy na powyższy interaktywny przycisk -> Zapisz link jako… -> Zapisz)

Eez2OW3

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

3 Responses to Pick Six Ekstra – NCAA #3

  1. remix remix pisze:

    Pozwolę się z tobą nie zgodzić Karol:) Ohio State wydaje się mocniejsze niż w zeszłym roku. Widziałem ich 3 pierwsze mecze i to jak łatwo załatwili Oklahomę robi wrażenie. Chyba tylko Michigan może im się postawić w konferencji tym bardziej, że Michigan State Spartans mają już „pozamiatane”

  2. remix remix pisze:

    No wiesz Barrett wyszalał się w zeszłym roku i jest bezapelacyjnie starterem. Nie ma takiego zamieszania jak ostatnio Tym niemniej fakt-jak J.T. złapie kontuzję w odwodzie sami freshmani. Pozdro!

Dodaj komentarz