Pick Six #16

Pick Six

Dzisiejsze nasze spotkanie rozpoczynamy od sprawozdania Łukasza Dudki ze swojej wizyty w Detroit. Ponadto podsumujemy wydarzenia z NFL, NCAA oraz PLFA!

W ubiegłą niedzielę gościliśmy (w imieniu Łukasza Dudki) w Detroit na meczu Lions – Bears. Jak wyglądał ten mecz od środka? I jak wygląda to na innych stadionach? O tym posłuchacie już na samym początku naszego podcastu. Następnie podsumujemy to co działo się w NFL przez miniony tydzień, jak również spojrzymy na układ sił poszczególnych drużyn. Remigiusz Czyżewski opowie wam co działo się w ligach uniwersyteckich, a Kuba Kaczmarek zda sprawozdanie z wydarzeń w naszej rodzimej PLFA.

Jak zwykle odpowiemy na zadane przez Was pytania, a na koniec luźno porozmawiamy o tym, jak wyglądają nasze niedziele z NFL. A właśnie… może sami nam opowiecie jak to u Was wygląda? 😉

Nie przedłużam, bo podcast mówi sam za siebie i warto przy nim spędzić spokojny wieczór i zanurzyć się z nami w półtora godzinną podróż po futbolu amerykańskim. Nie tylko merytoryczną, ale i wizualną 🙂

Zachęcamy również do obejrzenia naszego specjalnego wydania Pick Six, w którym Tomasz Piątek bierze pod lupę formację defensywną Denver Broncos!

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

Dodaj komentarz