Pick Six #15

Pick Six

Polska reprezentacja przegrywa walkę o Mistrzostwa Europy, w NFL dochodzi do dramatycznego zdarzenia wśród kibiców, a w NCAA kontuzje nie oszczędzają nikogo. To tylko garstka tego, co czeka na was w dzisiejszym wydaniu Pick Six!

Jak co tydzień zapraszamy was do odsłuchania naszego niesztampowego podcastu, w pełni poświęconego futbolowi amerykańskiemu nie tylko za granicą! Znajdziecie u nas podsumowanie minionego weekendu w National Football League (przygotowywane przez Karola Potasia, Łukasza Kądziołkę, Kubę Tłuczka oraz Kubę Kaczmarka), informacje prosto z USA zebrane przez naszego przyjaciela w Chicago – Łukasza Dudki. Ponadto Remigiusz Czyżewski przybliży wam wydarzenia dziejące się w NCAA, jak również przedstawi wam zawodników wartych uwagi w najbliższym Drafcie.

Dziś zajmiemy się również analizą eliminacyjnego spotkania Polska – Czechy, jak również zastanowimy się nad przyszłością naszej kadry. W dalszej części odpowiemy na zadane przez was pytania, jak również porozmawiamy o roli cheerleaderkach w NFL 🙂 Zapraszamy was na 1,5h podróż po futbolu amerykańskim!

A tych, którzy przegapili wczorajszy Pick Six Extra, również zapraszamy do analizy gry – rewelacji tego sezonu – Cincinnati Bengals, przygotowanej przez Tomka Piątka!

Śledźcie nasz profil na Facebooku, aby być na bieżąco z najnowszymi nowościami naszego podcastu!

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

One Response to Pick Six #15

  1. Mundo pisze:

    Wielkie Dzięki Panowie robicie kawał dobrej roboty 😉

Dodaj komentarz