Pick Six #14

Czas na kolejną odsłonę naszego nieszablonowego, jedynego w swoim rodzaju, podcastu Pick Six, czyli największej w Polsce dawki wiedzy o futbolu amerykańskim! Jak zawsze podsumowujemy ostatnią kolejkę rozgrywek w NFL, jak i NCAA oraz przyglądamy się składom na najbliższy mecz Polska – Czechy!

Jak co tydzień zapraszamy Was na 1,5 godzinną dawkę wiedzy o sporcie, który tak wszyscy kochamy, czyli futbolu amerykańskim! Nasz podcast składa się z sześciu segmentów, w którym – wraz z Karolem Potasiem, Łukaszem Dudką, Łukaszem Kądziołką, Kubą Tłuczkiem, Kubą Kaczmarkiem i Remigiuszem Czyżewskim – dyskutujemy o:

Rozgrzewka, czyli podsumowanie minionej kolejki najlepszej futbolowej ligi na świecie – NFL. Czy Detroit Lions mogą czuć się okradzeni ze zwycięstwa? Czym może być spowodowana niemoc kickerów podczas Week 4? Oraz kto dołączył do największego szpitala w lidze, czyli Dallas Cowboys Hospital.

Power Ranking, czyli obiektywny ranking 10 najlepszych drużyn. Pierwsza dwójka, jak zwykle, niezmienna od początku sezonu, ale za to Seahawks pną się w górę…

Przerwa!, czyli podsumowanie wydarzeń ligi uniwersyteckiej (NCAA) przygotowane przez Remigiusza Czyżewskiego. Przedstawiamy również zawodników, na których warto zwrócić uwagę w przyszłorocznym Drafcie.

Tour de PLFA, a więc krótka wycieczka po Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego. Dziś pod lupę bierzemy składy obu drużyn na eliminacyjny mecz Mistrzostw Europy, Polska – Czechy, który już w najbliższą niedzielę!

V Kwarta, to segment poświęcony tylko Wam. Odpowiadamy na Wasze pytania, które możecie nam zadawać na oficjalny profli na FB oraz Twitterze NFL24!

Na koniec Overtime, czyli luźna pogawędka o sprawach niekoniecznie związanych z futbolem. Dziś na warsztat bierzemy maskotki w NFL 🙂

Jak sami widzicie nie można przejść obok tego obojętnie 😀

http://https://youtu.be/2BBbi-4htds

A jeśli ktoś przeoczył wczorajsze, specjalne wydanie Pick Six Extra, to również gorąco zapraszamy. Tomasz Piątek analizuje grę Seahawks z oraz bez Kama Chancellora w składzie! Musicie to zobaczyć!

http://https://www.youtube.com/watch?v=vlHQT-sDSdo

Bądź na bieżąco z naszym podcastem, lajkując nasz profil na Facebooku!

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

32 Replies to “Pick Six #14”

 1. Pingback: all in 1 gym
 2. Pingback: Teen Chat Rooms
 3. Pingback: 分期
 4. Pingback: Samsung
 5. Pingback: ii5.fogbugz.com
 6. Pingback: GVK BIo
 7. Pingback: gvkbio
 8. Pingback: Gvk bio
 9. Pingback: GVK biosciences
 10. Pingback: judi poker
 11. Pingback: ja³owce
 12. Pingback: Agen Domino99
 13. Pingback: website

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *