Pick Six #13

Pick Six

Kolejny odcinek i kolejne nowości! Tym razem dołącza do nas Tomek Piątek, który poprowadzi kącik analityczny. Natomiast Łukasz Kądziołka rozmawia z rozgrywającym naszej reprezentacji, Filipem Mościckim!

W tym tygodniu National Football League uraczyło nas masą historycznych rekordów, a obejmuje to takie postaci, jak: Marcus Mariota, Andy Dalton, Colin Kaepernick, Tyrod Taylor, czy Julio Jones. O tym i o innych naszych spostrzeżeniach posłuchacie w „Rozgrzewce”, czyli naszym wstępnym segmencie. W nim również znajdziecie nasz obiektywny Power Ranking, jak również NOWOŚĆ, czyli „Analitykę” przeprowadzaną przez Tomka Piątka.

Druga część, to jedna z najtrudniejszych w naszym podcaście, czyli „Rzut monetą”, w której próbujemy wytypować najbliższą kolejkę…

Nie mniej ciekawie zapowiada się w części poświęconej futbolowi akademickiemu, gdzie swoimi spostrzeżeniami i analizami dzieli się z Wami Remigiusz Czyżewski. W minionej kolejce było rekordowo, ale i też dramatycznie…

Nareszcie przechodzimy do najważniejszego segmentu dla każdego polskiego kibica, czyli „Tour de PLFA”. Dzisiaj gościmy w nim Filipa Mościckiego, który opowiada o tym, jak nasza kadra wygląda od środka i w jaki sposób przygotowuje się do nadchodzących spotkań. Ponadto razem z Kubą Tłuczkiem, Kubą Kaczmarkiem, Karolem Potasiem i Łukaszem Kądziołką postaramy się określić formę naszych zawodników, jak również poznacie przecieki dotyczące formy reprezentacji Czech, z którą zagramy w najbliższym meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy!

Natomiast w „V Kwarcie” odpowiadamy na WSZYSTKIE Wasze pytania, a w ostatnim segmencie – „Overtime” – rozmawiamy o najlepszych i najgorszych rozgrywających po WEEK 3 w NFL.

Dwie godziny czystej rozmowy o futbolu w KAŻDYM wydaniu! MUSICIE tego wysłuchać! 🙂

Do pobrania jest również wersja mp3 🙂

POBIERZ PLIK

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

Dodaj komentarz