Pick Six #12

Pick Six

Dzisiaj czwartek, a więc pora na kolejny podcast, w którym dyskutujemy o sprawach związanych z futbolem amerykańskim (od NFL, NCAA, po PLFA i inne). Gorąco zapraszamy!

W segmencie pierwszym, jak zwykle, porozmawiamy o tym, co działo się podczas drugiej kolejki największej futbolowej ligi na świecie, jak również zaktualizujemy nasz co tygodniowy Power Ranking. Ponadto, Łukasz Dudka, powie nam, o czym mówi się teraz w USA.

Drugi segment, to typowanie kolejnej kolejki NFL, choć jak ostatnio wiemy, nie jest to wcale takie łatwe ;D

W segmencie „Przerwa!” Remigiusz Czyżewski wraz z Karolem Potasiem omówią wydarzenia z lig uniwersyteckich oraz zaprezentują kolejnego zawodnika, na którego warto popatrzeć przed przyszłorocznym Draftem.

„V kwarta”, to część poświęcona tylko Wam, a więc odpowiadamy na wasze pytania, które zadajecie nam na Twitterze oraz fanpage’u (gorąco zachęcamy do zadawania pytań już za tydzień!).

Natomiast na koniec, w naszej dogrywce, porozmawiamy o Eleven Sports, które zdecydowało się na transmisję meczów NFL!

Także jak sami widzicie… warto poświęcić te 1,5h w trakcie dnia 🙂

Wersja mp3 do pobrania:

POBIERZ PLIK

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

One Response to Pick Six #12

  1. Tomek pisze:

    Spróbujcie się dowiedzieć u źródła w Eleven Sports czy zawsze mecze w nocy będą w oryginalnym komentarzu. To rewelacyjna sprawa. Albo przekonajcie ich by zrobili dwa komentarze audio do wyboru. Ogląda się bardzo dobrze ale tylko z dysku gdy można przewijać przerwy na reklamy (jest ich strasznie dużo).

Dodaj komentarz