Pick Six #11

Pick Six

Czas na drugi odcinek naszego podcastu, Pick Six! Drugi odcinek naszego podcastu Pick Six! Komu Marcus Mariota zawdzięcza jeden z najlepszych debiutów w historii NFL? Czy Jay Cutler, to nadal Cutler sprzed roku? Te i inne pytania znajdziecie właśnie w Pick Six!

Po zeszłotygodniowej premierze nasi prowadzący znowu spotkali się, aby porozmawiać o futbolu. W składzie: Karol Potaś, Łukasz Dudka, Łukasz Kądziołka, Kuba Tłuczek, Kuba Kaczmarek i Remigiusz Czyżewski omawiamy ostatnią kolejkę NFL (jak i NCAA), tłumaczymy kontrowersyjne decyzje sędziów, a Łukasz Dudka przedstawia najchętniej czytane wiadomości przez Amerykanów w Stanach Zjednoczonych.

Oprócz tego przedstawiamy nasz „obiektywny” Power Ranking, najlepszych dziesięciu zespołów po minionym tygodniu. Ponadto staramy się wytypować najbliższą kolejkę, omawiamy ostatni mecz naszej reprezentacji przeciwko Belgii, jak również odpowiadamy na WASZE pytania (mamy nadzieję, że za tydzień będzie ich o wiele więcej!).

Na deser coś dla wszystkich Panów… Najśliczniejsze żony zawodników NFL 😀

A dla tych co wolą posłuchać podcastu w samochodzie stojąc w korkach, mamy również do pobrania plik mp3:

POBIERZ PLIK

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

One Response to Pick Six #11

  1. … [Trackback]

    […] Find More on|Find More|Find More Infos here|Here you will find 15830 additional Infos|Infos to that Topic: nfl24.pl/pick-six-11-2/ […]

Dodaj komentarz