LIVE: Kozły Poznań – Warsaw Eagles

Już o godz. 13 w Radio Gol będziemy przeżywać kolejne emocje związane z Topligowymi rozgrywkami Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Na mecz, prosto z Poznania, zapraszają Kuba Kaczmarek i Mateusz Chrzanowski!

Kozły mają za sobą słaby początku sezonu. Poznanianie jak na razie przegrali swoje oba dotychczasowe spotkania. W ostatniej kolejce musieli uznać wyższość Lowlanders Białystok aż 0:35 i to na własnej murawie. Czego zabrakło w tym starciu? – Przede wszystkim zgrania w obu formacjach. Również w trzeciej, specjalnej, były problemy, żeby przy akcjach powrotnych przechodzić za 50. jard. Pomimo że defensywa nie miała łatwego zadania, ponieważ większość akcji białostoczan zaczynała się już na naszej połowie, to całkiem dobrze sobie radziła. Zablokowana seria ofensywna przeciwników kilka jardów przed polem punktowym zasługuje na pochwałę. Co innego z atakiem, który miał trudności z podaniami oraz z przejściem przez linię Białegostoku. To utrudniało zdobycie dużej ilości jardów – ocenia Filip Słomiński, rzecznik prasowy Kozłów.

Nastroje warszawskiego zespołu przed wtorkowym spotkaniem są znacznie lepsze. Eagles po dwóch kolejkach mogą pochwalić się bilansem 1-1, który aktualnie zapewnia im czwartą lokatę w Toplidze. Ostatnio rozgromili na własnym boisku Husarię Szczecin aż 54:6. – Ten mecz na pewno podbudował morale naszej drużyny. Oczywiście nie zabrakło błędów, które w kolejnych starciach musimy wyeliminować. Dwutygodniowa przerwa między kolejnymi spotkaniami na pewno pomogła w wyleczeniu drobnych urazów, więc pojawimy się w dobrej formie – wyznaje Marek Włodarczyk, wiceprezes Warsaw Eagles.

Orły i Kozły mierzyły się do tej pory 13 razy. Zawsze wygrywali warszawianie. Czy we wtorek podtrzymają passę czy dojdzie do historycznego triumfu poznanian?

nfl24pl-KOZ-EAG

Na spotkanie, prosto z Golęcińskiej areny w Poznaniu zapraszają Kuba Kaczmarek oraz Mateusz Chrzanowski! Start o 12:45!

RadioGol.pl 1 is on Mixlr

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

32 Replies to “LIVE: Kozły Poznań – Warsaw Eagles”

 1. Pingback: Creative Tinge
 2. Pingback: lequipe enquete
 3. Pingback: Teen Chat Rooms
 4. Pingback: pathstolearn.com
 5. Pingback: Gvk bio
 6. Pingback: GVK biosciences
 7. Pingback: Europe Investment
 8. Pingback: Skrot Göteborg
 9. Pingback: Get CBD
 10. Pingback: yavsak sarp
 11. Pingback: EOS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *