GŁOSOWANIE: Wybieramy najlepszy mecz sezonu 2014!

nfl logo

Ostatni ćwierćfinałowy pojedynek, który wyłoni parę półfinalistów naszego głosowania! Łatwo nie będzie…

Już pierwszy mecz, to mocna kandydatura. Pojedynek bardzo wyrównany, czego dowodem była dogrywka, którą dosłownie wyrwali gracze Broncos, 18 sekund przed końcem czwartej kwarty. Zarówno Richard Sherman, jak i Pete Carroll nie mogli uwierzyć w ten scenariusz, ale musieli się z nim pogodzić. Doliczony czas gry trwał tylko przez jedno posiadanie „Jastrzębi”, gdzie Russell Wilson dwoił się i troił byle tylko nie oddać piłki. Ostateczne przyłożenie zdobył Marshawn „Beast Mode” Lynch i jego koledzy mogli cieszyć się z wygranej.

Skrót: Denver Broncos – Seattle Seahawks

8e0RO2U

Pojedynek Redskins z Eagles, to nie mniejsze emocje. Bez wątpienia, to był jeden z najlepszych meczów Kirka Cousinsa, choć na końcu zabrakło mu doświadczenia, przez co ekipa z Waszyngtonu musiała pogodzić się z porażką. Nie mniej statystyki na poziomie 427 jardów, 3 przyłożeń i jednego INT nie wyglądały aż tak źle, a kibice uwierzyli w jego umiejętności.

Skrót: Washington Redskins – Philadelphia Eagles

CZAS NA GŁOSOWANIE!

Wybieramy najlepszy mecz sezonu NFL 2015! Który mecz, Twoim zdaniem, zasłużył na wyróżnienie?

Wyniki

Loading ... Loading ...

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

Dodaj komentarz