GŁOSOWANIE: Wybieramy najlepszy mecz sezonu 2014!

nfl logo

Przerwa spowodowana „Skarbem Kibicem” i początkiem sezonu zaniedbała nasze głosowanie, a przecież wybieramy najlepszy mecz ubiegłego sezonu! Pora na kolejne starcia, które wyłonią pary półfinałowe.

Pierwszy kandydat, to jeden z pretendentów do naszej nagrody, czyli dwóch najlepszych ekip roku 2014 (New England Patriots, Seattle Seahawks). Tego meczu nie zapomnimy na długo, a szczególnie tej magicznej końcówki, która powinna należeć do Marshawna Lyncha, a skończyła się… wszyscy dobrze wiemy.

Dla tych co nie pamiętają:

Patriots – Seahawks

ooweNktDrugie spotkanie, to blowout Kansas City Chiefs na New England Patriots. Z jednej strony najgorszy okres w sezonie przyszłych mistrzów, a z drugiej punkt zwrotny. Może i nie było to tak efektowne spotkanie –  w porównaniu do reszty kandydatur – ale na pewno przełomowe, jeśli chodzi o dalsze losy sezonu 2014.

Skrót meczu:

New England Patriots – Kansas City Chiefs 14:41

GŁOSUJEMY!

Wybieramy najlepszy mecz sezonu NFL 2015! Który mecz, Twoim zdaniem, zasłużył na wyróżnienie?

Wyniki

Loading ... Loading ...

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

Dodaj komentarz