Dzień Dobry NFL #33

Po raz kolejny witamy was świeżą porcją newsów spoza boisk NFL. Dzisiaj piszemy o kłopotach z jakimi zmaga się właściciel Dallas Cowboys oraz przepraszającym liście wystosowanym przez Steve’a Bisciotti’ego. Zapraszamy!

Jerry Jones (właściciel Dallas Cowboys) nadal walczy z oskarżeniem, które wystosowała przeciw niemu była egzotyczna tancerka, jakoby ten miał ją napastować seksualnie. „Te zarzuty są całkowicie fałszywe. Nie ma żadnych dowodów, które miałyby potwierdzić to oskarżenie. Niewątpliwie jest to próba wymuszenia i zawstydzenia mojego klienta.” – pisze w specjalnym oświadczeniu prawnik Jerry’ego Jonesa, Levi McCathern.

Jerry Jones

Zespół z Philadelphii podpisał kontrakt z dwoma nowymi zawodnikami. Są to: LB Brandon Hepburn oraz OL Tyler Hoover. Pierwszy z nich w 2013 roku został wybrany w siódmej rundzie Draftu przez Detroit Lions, jednak nie załapał się do 53-osobowego składu. Natomiast Hoover w Michigan State grał na pozycji defensywnego liniowego, jednak w momencie gdy sięgnęli po niego Indianapolis Colts został mianowany na ofensywnego liniowego. Tam, podobnie jak Hepburn, nie załapał się do finalnego składu.

Steve Bisciotti z Baltimore Ravens wystosował list do kibiców, właścicieli i sponsorów, w którym wyraża ubolewanie nad całą sytuacją dotyczącą Ray Rice’a. „Powinniśmy wcześniej zobaczyć to wideo zanim trafiło ono do sieci. Powinniśmy bardziej zdecydowanie prowadzić własne śledztwo w tej sprawie. Niestety nie zrobiliśmy tego, co było naszym błędem”. Cały list kończą słowa: „Przepraszam, że Was zawiodłem”.

Zespół z Indianapolis wciąż ma problemy z pozycją linebackera w swojej drużynie. Ich największa gwiazda – Robert Mathis – z powodu kontuzji Achillesa nie może zagrać do końca sezonu, a jego zmiennik, Cam Johnson, również nabawił się urazu podczas meczu z Denver Broncos i został wpisany na listę rezerwową kontuzjowanych zawodników. Z tego powodu klub postanowił podpisać umowę z Chrisem Carterem, który w 29 meczach w swojej karierze, tylko osiem razy tacklował przeciwnika.

Wszystko wskazuje na to, że kontuzjowany w ostatnim meczu zawodnik Cleveland Browns, TE Jordan Cameron, nie zagra przez dłuższy okres czasu. Pomimo, iż nie ma informacji na temat ewentualnego powrotu tego gracza na boisko, to klub postanowił sięgnąć po innego tight enda, Gerella Robinsona, który w tym roku nie załapał się do „practice squad” zespołu z Denver. To może świadczyć o tym, że Cameron może być nie dostępny przez dłuższy okres czasu.

New England Patriots pozbywając się swojego rozgrywającego, McLeod Bethel-Thompsona, dołączyli do składu defensive enda Camerona Hendersona, który tegoroczny training camp spędził w Cleveland.

Taiwan Jones – kluczowy zawodnik formacji specjalnych Oakland Raiders prawdopodobnie będzie pauzował od 4 do 8 tygodni. Wszystko przez kontuzje stopy, której nabawił się w ostatnim spotkaniu.

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

1 thought on “Dzień Dobry NFL #33

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *