Dzień Dobry Football #503

Dzień Dobry

W dzisiejszych futbolowych informacjach możecie przeczytać o zwolnieniu trenera w Tennessee Titans, kontuzjach kolejnych zawodników, których już w tym roku nie zobaczymy na boiskach, czy decyzji Ligi o tym kogo zobaczymy podczas Halfitme Show SB 51!

NFL

Władze Tennessee Titans zwolniły wczoraj popołudniu trenera formacji specjalnych, Bobby Aprila, a wszystko to za sprawą dwóch dużych pomyłek tej formacji podczas ostatniego meczu przeciwko Houston Texans. Pierwsza z nich to dopuszczenie do 69 jardowej akcji powrotnej na przyłożenie dającej Texans zwycięstwo, druga z kolei, to flaga za zbyt dużo zawodników na boisku podczas punt returnu.

Linebacker Sean Weatherspoon potwierdził wczoraj, że zerwał ścięgno Achillesa podczas niedzielnego meczu. Zawodnik Atlanty Falcons tym samym nie zagra już w tym sezonie.

Skrzydłowy Chicago Bears, Kevin White doznał kontuzji kostki podczas trzeciej kwarty niedzielnego meczu i nie powrócił na boisko. White miał poddać się wczoraj badaniu rezonansem magnetycznym jednak jak do tej pory nie znamy jego wyników.

Linebacker Armonty Bryant nie jest już zawodnikiem Cleveland Browns. Co gorsza Bryant stracił pracę w dzień, w którym zakończyło się jego czteromeczowe zawieszenie przez władze ligi.

Cam Newton który w czwartej kwarcie niedzielnego meczu opuścił boisko najprawdopodobniej doznał wstrząśnienia mózgu. Rozgrywający Carolina Panthers jest teraz pod opieką lekarzy.

Cam Newton w tym roku nie ma lekko...

Cam Newton w tym roku nie ma lekko…

Wstrząśnienie mózgu doznał również rozgrywający Arizony Cardinals, Carson Palmer, który podobnie jak Newton jest w trakcie protokołu pourazowego.

Rozgrywający Denver Broncos, Trevor Siemian, który na niespełna dwie minuty przez końcem drugiej kwarty opuścił boisko doznał kontuzji ramienia. Jego miejsce na boisku zajął pierwszoroczniak Paxton Lynch, który mecz zakończył z pierwszym przyłożeniem na swoim koncie.

Jak donoszą różne źródła, skrzydłowy Dallas Cowboys, Dez Bryant w tym roku opuścił lub spóźnił się na około 8 spotkań drużynowych. Według wielu takie zachowanie źle wróży na przyszłość i pokazuje jak bardzo arogancko i lekkomyślnie podchodzi do swoich obowiązków Bryant.

W zbliżającym się meczu Buffalo Bills z Los Angeles Rams możemy spodziewać się powrotu DT Marcellusa Dareusa, który wraca po czteromeczowym zawieszeniu. Rex Ryan również zakłada, że w siódmym tygodniu rozgrywek będzie mógł skorzystać z usług Shaqa Lawsona (pierwszorundowy wybór tegorocznego Draftu).

San Francisco 49ers stracili na cały sezon swojego LB NaVorro Bowmana, który zerwał więzadło ACL w ostatnim meczu z Dallas Cowboys.

Informacja sprzed kilku dni. Lady Gaga wystąpi podczas przyszłorocznego Super Bowl LI Halftime Show. Decyzję ogłosiły kilka dni temu władze ligi. Przypomnijmy, że 51 Super Bowl odbędzie się na stadionie NRG w Houston w Teksasie, 5 lutego 2017 roku.

Czy Lady Gaga zrobi lepsze show niż Coldplay czy Katy Perry?

Czy Lady Gaga zrobi lepsze show niż Coldplay czy Katy Perry?

 

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz