Dzień Dobry Football #486

W dzisiejszym DDF m.in.: Powrót do gry postrzelonego zawodnika z Denver, negocjacje Eagles z doświadczonym zawodnikiem, sprzeczka na treningu New York Jets, Hue Jackson bliski ogłoszenia nowego rozgrywającego Cleveland oraz największe rozczarowanie minionych 24 godzin. Zapraszamy!

-W Denver mówi się o powrocie postrzelonego w czerwcu Aqiba Taliba. Zawodnik przeszedł rehabilitację i powoli wraca już do normalnych treningów. Policja z Dallas wciąż prowadzi śledztwo w tej sprawie.

-LB Stephen Tulloch prowadzi negocjacje kontraktowe z filadelfijskimi Orłami, choć nikt nie kryje, że idą one ciężko. Wychowanek NC State ma za sobą dziesięć sezonów w NFL, po pięć w Tennessee Titans oraz Detroit Lions. W Music City i Motor City łącznie zdobył 942 tackles oraz pięć przechwytów.

-Podczas treningu New York Jets doszło do spięcia między dwoma gwiazdami, lecz cała sytuacja została na szczęście wyjaśniona. Brandon Marshall przyznał, że dusił w sobie parę spraw do Darrelle’a Revis’a, doszło przy tym do rękoczynów, ale na szczęście nie miały one poważnych konsekwencji (tak jak chociażby w przypadku Geno Smitha). Między Marshallem a Revisem wszystko wyjaśnione, a drużyna szykuje się do piątkowego meczu z Jacksonville Jaguars.

-Hue Jackson jest bliski ogłoszenia głównego rozgrywającego ekipy z Cleveland. Ma nim zostać niedawno sprowadzony Robert Griffin III. Według szkoleniowca zawodnik zaliczył ogromny postęp i jest gotów ponieść ciężar gry zespołu na własnych barkach. Do tej pory w NFL grał w stołecznych Redskins, gdzie przegrał rywalizację o miejsce w pocket z Kirkiem Cousinsem.

RGIII

-Linebackerzy David Hawthorne i Brandon Spikes zostali zakontraktowani przez Buffalo Bills. Obaj zawodnicy mają ze sobą spory zapas doświadczenia w lidze. Te dwa wzmocnienia kadry sugerują, że uraz początkującego Reggiego Raglanda jest poważniejszy niż z początku zakładano. Drużyna z Orchard Park ma problemy z kontuzjami, na liście zawodników niezdolnych do gry znajdują się jeszcze Kevin Reddick oraz Jamari Lattimore.

-Złe wieści dotarły do nas z Canton w stanie Ohio. Mecz Hall of Fame został odwołany z powodu złego stanu murawy. Swoje ogromne rozczarowanie wyraził właściciel drużyny z Indianapolis – Irsay stwierdził, że wcześniej stan murawy był w grywalnym stanie, dopiero po nałożeniu malunków trawa doznała poważnych uszkodzeń.

Patryk Syriusz Segda

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.
Kategorie: Dzień dobry NFL. Autor: NFL24. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
NFL24

O NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

31 thoughts on “Dzień Dobry Football #486

 1. Pingback: UK Chat Rooms

 2. Pingback: anavar for sale

 3. Pingback: Su yalitim membrane

 4. Pingback: Pharmacokinetic Screening in dogs

 5. Pingback: PK studies in mice

 6. Pingback: Ninh Binh Tours

 7. Pingback: Teen Chat

 8. Pingback: find this

 9. Pingback: perfect money hosting

 10. Pingback: International Removers

 11. Pingback: interkom kasowy

 12. Pingback: poœrednictwo pracy ukraina

 13. Pingback: lioele

 14. Pingback: GVK bio sciences pvt ltd

 15. Pingback: domki drewniane rewal

 16. Pingback: 10X Secrets

 17. Pingback: Gvk bio

 18. Pingback: gvk biosciences

 19. Pingback: pharmacodynamic models

 20. Pingback: Digital Marketing Outsourcing Canada

 21. Pingback: agen poker

 22. Pingback: collecta stajnia

 23. Pingback: zraszacz polowy

 24. Pingback: agen judi online sasaqq

 25. Pingback: Some CBD

 26. Pingback: decentralized content sharing

 27. Pingback: Adult Toys

 28. Pingback: Pregnancy Photographers In Toronto

 29. Pingback: freezer labels for containers removable

 30. Pingback: adblock

 31. Pingback: ko³o garncarskie dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *