Dzień Dobry Football #431

Dzień Dobry

W dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry Football m.in. pierwsze konkrety związane z zaproponowaną Ryanowi Fitzpatrickowi propozycją kontraktu przez New York Jets, zwierzenia byłego rozgrywającego Denver Broncos i Indianapolis Colts czy ostateczny skład Final Four Ligi Mistrzów, w której reprezentować nasz kraj będą Panthers Wrocław. Zapraszamy! 🙂

NFL

Zaczynamy odliczanie do sezonu 2016/2017. Pierwsze spotkanie sezonu regularnego już za… 100 dni!

100

Według ostatnich doniesień, drużyny New York Jets i New York Giants poinformowały władze NFL, że są zainteresowane ponowną organizacją Super Bowl na przedmieściach New York i New Jersey. Włodarze Jets i Giants chcą, żeby ich kandydatura brała udział w głosowaniu włodarzy NFL w roku 2018 kiedy to wybierane będą miasta gospodarzy Super Bowl LVI oraz LVII (2022 i 2023 rok). Czyżby szykowało Nam się starcie o organizację pomiędzy Nowym Jorkiem i Las Vegas?

Czy uważasz, że Las Vegas, które nie posiada obecnie zawodowej ekipy NFL, jest godne tego by otrzymać organizację Super Bowl kosztem Nowego Jorku?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Cornerback New England Patriots, Malcolm Butler jest jednym z 17 zawodników Patriots, którzy nie brali w zeszłym tygodniu udziału w dobrowolnych treningach przedsezonowych, a wszystko to przez chęć uzyskania nowego, długoterminowego kontraktu.

W zeszłym tygodniu włodarze New York Jets zdecydowali się jednak zaoferować umowę – obecnie wolnemu agentowi – rozgrywającemu, Ryanowi Fitzpatrickowi. Dziś wiemy o jakim kontrakcie była mowa, otóż Fitzpatrick miałby podpisać trzyletni kontrakt, dzięki któremu w pierwszym roku miał by zarobić 12 milionów dolarów. Reszta danych niestety nie jest jeszcze znana.

Rozgrywający Peyton Manning przyznał się ostatnio w jednym z wywiadów, że kiedy w 2012 roku odchodził z Indianapolis Colts i do wyboru miał grę w Denver Broncos, San Francisco 49ers i Tennessee Titans był bardzo blisko podpisania kontraktu z Titans, powiedział „Byłem bardzo blisko podpisania kontraktu z Titans,” ,Według Peytona, Titans oferowali mu wtedy długoterminowy kontrakt i mieli nadzieję, że właśnie tam zakończy swoją karierę jako zawodnik NFL.

Minęło ponad półtora roku odkąd biegacz Knowshon Moreno, zagrał ostatnie spotkanie w NFL. Jednak to wcale nie znaczy, że nie ma on zamiaru grać dalej i w jednym z wywiadów podkreślał „Planuję wrócić. Czuję się dobrze i zdrowo. Jestem w pełni sprawny więc robię to co do mnie należy i zobaczymy jak to wszystko się potoczy”.

PLFA/LIGA MISTRZÓW

Znamy już ostateczny skład Final Four Ligi Mistrzów, w której nasz kraj będą reprezentować Panthers Wrocław.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz