Dzień Dobry Football #430

Dzień Dobry

Zapraszamy na sobotnie Dzień Dobry Football, a dzisiaj m.in. o „telenoweli” związanej z byłym rozgrywającym New York Jets, ostatnim „życiu” biegacza Baltimore Ravens czy bardzo ciekawa produkcja od The Podyum związana z Panthers Wrocław i Warsaw Eagles. Zapraszamy!

Kolejne źródła potwierdzają to, że były rozgrywający New York Jets – Ryan Fitzpatrick, chciałby nadal grać w zielonej bluzie na MetLife Stadium, jednak wszystko wskazuje na to, że sama organizacja nie przedstawi mu kontraktu, który go w pełni zadowoli. Jaki z tego wniosek? Wielu mówi, że otwartą kartę startera będzie miał Christian Hackenberg i to on teraz jest priorytetem organizacji w przygotowaniach do sezonu 2016/2017.

Organizacja Chicago Bears podpisała umowę z ich pierwszym wyborem Draftu 2016, OLB Leonardem Floydem. Kontrakt warty jest 15.782.861 dolarów, z czego 15.332.861 dolarów ma gwarantowanych. Bonus za podpisanie kontraktu wyniósł 9.678.444 dolarów i wiąże go z organizacją na cztery lata, z opcją na piąty rok.

Jak wiecie chociażby z ostatniego Pick Six, wielkie starania o organizację Super Bowl czyniło miasto Nowy Orlean, lecz ostatecznie nie otrzymało żadnej nominacji. Mimo to, komisarz ligi NFL Roger Goodell, podziękował miastu za ciekawą propozycję i zapewnił, że w niedalekiej przyszłości Nowy Orlean otrzyma kolejną taką szansę.

Wielu dyskutuje o tym, czy w NFL jest obecnie lepszy skrzydłowy niż zawodnik Pittsburgh Steelers, Antonio Brown. Mark Kaboly z Pittsburgh Tribune-review sądzi nawet, że ma on szansę być pierwszym zawodnikiem w historii NFL, który pobije granicę 2 tys. jardów po złapanych podaniach. Co na to sam zawodnik? „Nie wiem, to jest bardzo dużo jardów, ale zobaczymy”, za to jego obecny kolega z drużyny Darrius Heyward-Bey uważa, ze jest to jak najbardziej do zrobienia. A jakie jest Wasze zdanie? Zapraszam do głosowania w ankiecie.

Czy Antonio Brown pobije w sezonie 2016/2017 granicę dwóch tysięcy jardów podaniowych?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Biegacz Baltimore Ravens Trent Richardson, wg opinii Jamison Hensley’a z ESPN.com, ma jeszcze sporo drogi do tego, by zagrać kolejne spotkanie sezonu regularnego NFL. Dodał, „Trent poprostu musi być w 100% zdrowy i potrzebuje bardzo dużo ogrania treningowego”. Czy Richardson wykorzysta ostatnie „życie” jakie dała mu organizacja z Baltimore? By przybliżyć sobie postać samego zawodnika polecam poniższy filmik.

PLFA

The Podyum stworzył bardzo ciekawą produkcję o futbolu amerykańskim z perspektywy Warsaw Eagles i Panters Wrocław. Polecamy! 🙂

 

Niestety, jak podał oficjalnie facebook Panthers Wrocław, dzisiejsze hitowe starcie pomiędzy wicemistrzami Polski, a Lowlanders Białystok (o którym pisaliśmy tutaj) nie będzie transmitowane i możemy liczyć tylko na relację tekstową na fb gospodarzy.

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

Dodaj komentarz