Dzień Dobry Football #430

Zapraszamy na sobotnie Dzień Dobry Football, a dzisiaj m.in. o „telenoweli” związanej z byłym rozgrywającym New York Jets, ostatnim „życiu” biegacza Baltimore Ravens czy bardzo ciekawa produkcja od The Podyum związana z Panthers Wrocław i Warsaw Eagles. Zapraszamy!

Kolejne źródła potwierdzają to, że były rozgrywający New York Jets – Ryan Fitzpatrick, chciałby nadal grać w zielonej bluzie na MetLife Stadium, jednak wszystko wskazuje na to, że sama organizacja nie przedstawi mu kontraktu, który go w pełni zadowoli. Jaki z tego wniosek? Wielu mówi, że otwartą kartę startera będzie miał Christian Hackenberg i to on teraz jest priorytetem organizacji w przygotowaniach do sezonu 2016/2017.

Organizacja Chicago Bears podpisała umowę z ich pierwszym wyborem Draftu 2016, OLB Leonardem Floydem. Kontrakt warty jest 15.782.861 dolarów, z czego 15.332.861 dolarów ma gwarantowanych. Bonus za podpisanie kontraktu wyniósł 9.678.444 dolarów i wiąże go z organizacją na cztery lata, z opcją na piąty rok.

Jak wiecie chociażby z ostatniego Pick Six, wielkie starania o organizację Super Bowl czyniło miasto Nowy Orlean, lecz ostatecznie nie otrzymało żadnej nominacji. Mimo to, komisarz ligi NFL Roger Goodell, podziękował miastu za ciekawą propozycję i zapewnił, że w niedalekiej przyszłości Nowy Orlean otrzyma kolejną taką szansę.

Wielu dyskutuje o tym, czy w NFL jest obecnie lepszy skrzydłowy niż zawodnik Pittsburgh Steelers, Antonio Brown. Mark Kaboly z Pittsburgh Tribune-review sądzi nawet, że ma on szansę być pierwszym zawodnikiem w historii NFL, który pobije granicę 2 tys. jardów po złapanych podaniach. Co na to sam zawodnik? „Nie wiem, to jest bardzo dużo jardów, ale zobaczymy”, za to jego obecny kolega z drużyny Darrius Heyward-Bey uważa, ze jest to jak najbardziej do zrobienia. A jakie jest Wasze zdanie? Zapraszam do głosowania w ankiecie.

Czy Antonio Brown pobije w sezonie 2016/2017 granicę dwóch tysięcy jardów podaniowych?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Biegacz Baltimore Ravens Trent Richardson, wg opinii Jamison Hensley’a z ESPN.com, ma jeszcze sporo drogi do tego, by zagrać kolejne spotkanie sezonu regularnego NFL. Dodał, „Trent poprostu musi być w 100% zdrowy i potrzebuje bardzo dużo ogrania treningowego”. Czy Richardson wykorzysta ostatnie „życie” jakie dała mu organizacja z Baltimore? By przybliżyć sobie postać samego zawodnika polecam poniższy filmik.

PLFA

The Podyum stworzył bardzo ciekawą produkcję o futbolu amerykańskim z perspektywy Warsaw Eagles i Panters Wrocław. Polecamy! 🙂

Moving The Chains Episode 7: Poland on the Rise

It’s the fastest growing league in Europe with some of the highest level athletes and coaches competing overseas. One of those elite athletes is our Co Founder, Marcus Sims, who was an MVP within the league last year. This week we show you how competitive these teams are and how quickly the game is growing in Poland.Introducing Episode 7: Poland on the Rise

Publiée par The Podyum sur Vendredi 27 mai 2016

 

Niestety, jak podał oficjalnie facebook Panthers Wrocław, dzisiejsze hitowe starcie pomiędzy wicemistrzami Polski, a Lowlanders Białystok (o którym pisaliśmy tutaj) nie będzie transmitowane i możemy liczyć tylko na relację tekstową na fb gospodarzy.

Z przykrością musimy poinformować, że z przyczyn od nas niezależnych nie uda nam się zrealizować transmisji na żywo z…

Publiée par Panthers Wrocław sur Vendredi 27 mai 2016

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

32 thoughts on “Dzień Dobry Football #430

 1. Pingback: digital marketing

 2. Pingback: Buy cheap and genuine steroids online

 3. Pingback: star stable best club

 4. Pingback: bitmex safety

 5. Pingback: avenças informática

 6. Pingback: PK Studies in rodents

 7. Pingback: digital marketing agency in Toronto

 8. Pingback: Teen Chat Rooms

 9. Pingback: PK Studies in Boston

 10. Pingback: http://www.ebank97.com/gguo/list.php?catid=19

 11. Pingback: cheap web hosting

 12. Pingback: FREE International Moving Quotes

 13. Pingback: electronic purchase order

 14. Pingback: Metabolic stability

 15. Pingback: Rapid PK Screening

 16. Pingback: weeklyspecialoffers.net

 17. Pingback: New Pokies & the best offers for online casinos in NZ

 18. Pingback: GVK bio sciences nacharam

 19. Pingback: medycyna estetyczna kurs

 20. Pingback: ogrodzenie nowoczesne

 21. Pingback: Gvk bio company

 22. Pingback: gvk biosciences

 23. Pingback: collecta stajnia

 24. Pingback: dozownik do myd³a bezdotykowy

 25. Pingback: http://centrum-futurum.pl

 26. Pingback: Skrotning av bil

 27. Pingback: Buy CBD

 28. Pingback: yavsak sarp

 29. Pingback: oglan sarp

 30. Pingback: EOS

 31. Pingback: adblock

 32. Pingback: ios

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *