Dzień Dobry Football #367

Dziś w kolejnym wydaniu Dzień Dobry Football o nowym kontrakcie defensywnego liniowego Philadelphia Eagles, przyszłości rozgrywającego Denver Broncos, zmianach w sztabie trenerskim New York Jets i New Orleans Saints oraz wiele innych równie ciekawych informacji ze świata NFL. Zapraszamy!

NFL

Defensywny liniowy Philadelphia Eagles, Vinny Curry przedłużył o pięć lat kontrakt z drużyną z Miasta Braterskiej Miłości i tym samym związanym z nią będzie aż do końca sezonu 2020. W przeciągu tego czasu Curry zarobi 46.25 miliona dolarów z czego aż 23 miliony to kwota gwarantowana.

Vinny Curry przedłużył kontrakt z Eagles.

John Elway powiedział wczoraj, że nie ma zamiaru po zakończeniu sezonu naciskać na swojego rozgrywającego Peytona Manninga w sprawie jego przyszłości. „Będzie miał on mnóstwo czasu, będzie miał on tyle czasu ile tylko potrzebuje. To nigdy nie jest szybka decyzja, po prostu nie chcesz by taka była. Ta decyzja zmieni jego życie… i to zawsze jest ciężka decyzja. Dlatego damy mu tyle czasu ile tylko będzie chciał,” – powiedział Elway.

Skoro przy starszym z braci Manningów jesteśmy to warto również zaznaczyć, że wczoraj pojawiła się również informacja jakby włodarze Los Angeles Rams byliby zainteresowani sprowadzeniem Peytona Manninga do swojej drużyny jeśli tylko ten zdecyduje się na kolejny rok gry w NFL.

Rozgrywający Dallas Cowboys, Tony Romo w przeciągu czterech najbliższych tygodni zdecyduje czy podda się operacji kontuzjowanego obojczyka. W zeszłym miesiącu badania kontuzjowanego obojczyka wykazały, że kości dobrze się zrastają, w przyszłym miesiącu Romo ponownie podda się takim badaniom i wtedy zdecyduje czy podda się operacji obojczyka, który dwukrotnie złamał w minionym sezonie.

W środę operacji prawego ramienia poddał się ofensywny liniowy Green Bay Packers, T.J. Lang, który z kontuzjami obu ramion zmagał się w trakcie sezonu. Lang rozważa również operację lewe ramienia. Póki co oczekuje się, że ofensywny liniowy Packers będzie zmuszony przerwać treningi na cztery do nawet sześciu miesięcy.

Nie ma wątpliwości, że włodarze Miami Dolphins w trakcie trwanie tegorocznego offseasonu najważniejszą rzeczą jaką muszą zrobić to przedłużyć kontrakt z wolnym agentem defensywy liniowym, Olivierem Vernonem, taką informację podały wczoraj Florydzkie media.

Dennis Allen pozostanie defensywnym koordynatorem New Orleans Saints w sezonie 2016, taką informację podali wczoraj włodarze Saints.

Brant Boyer został nowym koordynatorem formacji specjalnych New York Jets.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

34 Replies to “Dzień Dobry Football #367”

 1. Pingback: Preclinical DMPK
 2. Pingback: Metabolism Studies
 3. Pingback: Teen Chat Rooms
 4. Pingback: Newer Movies
 5. Pingback: paypal hosting
 6. Pingback: www.mahscareer.com
 7. Pingback: Rat PK Studies
 8. Pingback: Zapata
 9. Pingback: custom mosaics
 10. Pingback: GVK Biosciences
 11. Pingback: po system
 12. Pingback: agen poker
 13. Pingback: gavat saarp
 14. Pingback: remedii naturiste
 15. Pingback: utilizari
 16. Pingback: adblock
 17. Pingback: B&B roma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *