Dzień Dobry Football #268

Dzień Dobry

Pierwsze cięcia w Vikings, jak i pozostałych klubach, kontuzja RB Tre Masona oraz Leonarda Willimsa oraz piłkarz, który chciałby zagrać w NFL! To wszystko w kolejnym wydaniu naszych porannych newsów.

NFL

– Za nami pierwsze cięcia w klubach, w tym Vikings, gdzie zredukowano skład do 78 zawodników. Ku naszej radości nie ujrzeliśmy nazwiska naszego Babsa. Co więcej, są pogłoski, że Babs dostanie miejsce w practice squad, ale to tylko plotki. Nie mniej nadal trzymamy kciuki i wierzymy w sukces polaka!

– Chicago Bears ucięli jednego z weteranów ligi, CB Tima Jenningsa. Całą listę można śledzić pod tym linkiem.

– Kłopoty na pozycji RB w St. Louis. Ostatniej nocy RB Tre Mason naciągnął mięsień uda. To o tyle zła informacja, gdyż już wiemy, że Todd Gurley nie zagra od week 1, a więc to Mason miał być pewną opcją… Jeff Fisher poinformował, że zawodnik na pewno nie zagra w tym tygodniu i nie wiadomo, czy zagra też w pierwszym tygodniu sezonu regularnego.

Czy RB Tre Mason zdąży na Week 1?

Czy RB Tre Mason zdąży na Week 1?

– Wczoraj informowaliśmy, że Kirk Cousins ma być starterem w Washington Redskins. To wcale nie musi być prawdą, gdyż klub zdementował te doniesienia… Nadal nic nie wiadomo…

– Leonard Williams doznał małej kontuzji mięśnia z tyłu kolana, ale na szczęście nie uszkodził więzadeł, więc problem nie powinien być długoterminowy.

– Harry Kane (zawodnik piłkarskiego klubu Tottenham Hotspur) wyznał, że marzy kiedyś zagrać w NFL jako kicker. Trzeba przyznać, że jeśli kiedyś miałoby do tego dojść, to byłaby kolejna historyczna chwila dla najbogatszej ligi na świecie.

– CB Drayton Florence, który w kwietniu odszedł na emeryturę już zapowiada, że planuje swój powrót.. Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale zapewne zwrócił tym na siebie uwagę.

– Victor Cruz nie zagra jeszcze podczas ostatniego meczu przedsezonowego z Patriots. Nie wiadomo też, czy będzie gotów na week 1 z Cowboys.

Wyniki wczorajszych spotkań zamykających Week 3 preseason:

Houston Texans 27:13 New Orleans Saints

Arizona Cardinals 30:23 Oakland Raiders

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

One Response to Dzień Dobry Football #268

  1. … [Trackback]

    […] Read More on|Read More|Read More Informations here|There you will find 84036 more Informations|Infos on that Topic: nfl24.pl/dzien-dobry-football-268/ […]

Dodaj komentarz