DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #484

W dzisiejszym DDF Wodzowie pozyskują weterana, Cardinals przedłużają kontrakt z dwoma zawodnikami, filadelfijskie Orły ściągają do siebie byłego zawodnika Los Angeles Rams, a ulubieniec fanów Green Bay Packers zmienia barwy. Zapraszamy!

Zawodnicy, którzy podpisali nowe umowy z Cardinals to Carson Palmer oraz Larry Fitzgerald. Pierwszy występuje w drużynie z Arizony od trzech sezonów, natomiast skrzydłowy broni barw swojego klubu od trzynastu lat, kiedy to przedstawiciele marki wybrali do w pierwszej rundzie draftu w 2004 roku. W tym czasie wystąpił 186 razy zdobywając 590 punktów. Natomiast rozgrywający miał dostać za przedłużenie kontraktu prawie siedem milionów dolarów. Jego odległość podań w trakcie całej kariery przekroczyła już czterdzieści tysięcy jardów.

Nowym zawodnikiem Philadelphia Eagles został Deon Long. Skrzydłowy jest wychowankiem Maryland. Do tej pory związany był z Tennessee Titans, Miami Doplhins, a ostatnio z Los Angeles Rams.


Jeron Johnson został zakontraktowany przez Kansas City Chiefs. Swoją przygodę z futbolem zaczął w Boise State, do tej pory zagrał w sześćdziesięciu spotkaniach NFL, reprezentował barwy Seattle Seahawks, a 2015 rok spędził w Czerwonoskórych z Waszyngtonu. Miniony sezon może śmiało zaliczyć do udanych, gdyż zanotował swoje najlepsze statystki w karierze.

Lance Moore został nowym skrzydłowym Sokołów z Atlanty, a Chris King został zwolniony z klubu. Doświadczony WR ma za sobą dziesięć sezonów w NFL, z czego większość czasu spędził w Świętych z Nowego Orleanu. Zdecydowanie jego najlepszym rokiem był drugi w profesjonalnej karierze, gdy w szesnastu rozegranych bataliach zdobył dziesięć przyłożeń, co dało jego drużynie sześćdziesiąt punktów. W 2013 roku opuścił nowy Orlean i przeniósł się do Pittsburgha, w którym spędził sezon, zdobył czternaście punktów. Detroickie Lwy zakontraktowały go na miniony rok, a on odwdzięczył się wywalczeniem czterech przyłożeń. Z pewnością ma nadzieję, że wkrótce przekroczy barierę pięciu tysięcy przebiegniętych jardów, choć w 2012 roku zrobił ich ponad tysiąc!

Montee Ball trafi na sześćdziesiąt dni do więzienia, jak zadecydował sędzia William Hanraham. Były biegacz Denver Broncos przyznał się do zarzutów zakłócania porządku publicznego oraz znęcania się nad swoją dziewczyną. Wychowanek Wisconsin ma poważna problemy z alkoholem, które zahamowały rozwój jego kariery, która zapowiadała się na przyzwoitą. Już w pierwszym sezonie gry w NFL zdobył 24 punkty.

Marqueston Huff opuści pierwsze spotkanie nowego sezonu za złamanie zasad dotyczących uzależnień. Będzie to trzeci sezon wychowanka Wyoming w NFL, kiedy to został „wyłowiony” w czwartej rundzie draftu, do tej pory zanotował trzydzieści spotkań.  Zawodniczy z Tennessee nie otrzymają od niego pomocy w meczu z Minnesota Vikings.

John Kuhn zmienił klub na Świętych z Nowego Orleanu. Wychowanek Shippensburg będzie rozgrywał swój dziesiąty sezon w NFL, a jak na razie zanotował 148 spotkań. Od ośmiu lat reprezentował Packersów, u których fanów zaskarbił sobie ogromną sympatię, dlatego z trybun często dobiega znane „Kuuuuuuhn!”. W ciągu tych lat zaliczył 23 przyłożenia.

 

Autor: Patryk Syriusz Segda

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.
Kategorie: Dzień dobry NFL. Autor: NFL24. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
NFL24

O NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

13 thoughts on “DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #484

 1. Pingback: shemale.uk

 2. Pingback: all in one home exercise equipment

 3. Pingback: Microsoft Windows

 4. Pingback: search

 5. Pingback: gambling

 6. Pingback: PK studies in mice

 7. Pingback: Drug Metabolism and Pharmacokinetic studies

 8. Pingback: uniccshop.cm

 9. Pingback: New Pokies & the best offers for online casinos in NZ

 10. Pingback: GVK bio sciences

 11. Pingback: projekt wnêtrz domu

 12. Pingback: GVK bio news

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *