Ruszają zapisy do NFL24 Mock Draft 2018!

Nie lubisz swojego GMa? Uważasz, iż każdy jego wybór woła o pomstę do nieba? Zapraszamy na nasz coroczny mock draft, gdzie zastąpisz jego miejsce! W pakiecie dostaniesz niezbędny zestaw do poznania wszystkich tegorocznych prospektów!

IT’S DRAFT TIME! To już tradycja, że w trakcie „sezonu ogórkowego” nasza społeczność spotyka się na forum naszego portalu, aby wspólnie zabawić się w GMa ulubionej drużyny NFL. To również idealna okazja do szczegółowego poznania nowych zawodników czy wymiany doświadczeń z największymi zapaleńcami futbolu amerykańskiego. W tym roku Mock Draft ma aż trzech Komisarzy – będą nimi Michal29, Pierre oraz dominikkdz. Mamy nadzieję, że będzie to najlepszy z dotychczasowych Draftów!

Let the fun Begin!

cleveland-browns-nfl-draft-2018-number-one-pick

ZASADY

Dla wszystkich osób, które chcą wziąć udział w naszej zabawie po raz pierwszy przypomnienie zasad:
– Wcielamy się w rolę GM (menedżera) jednej z 32 drużyn NFL
– Gdy nadchodzi nasza kolej na wybór (dla menedżera Jets będzie to na ten przykład tuż po tym jak swój wybór ogłoszą Broncos), mamy 24 GODZINY na zaanonsowanie, którego z zawodników zgłoszonych w tym roku do draftu bierzemy dla swojej drużyny. Oczywiście wybieramy z zawodników wciąż dostępnych, których nie wziął nikt przed nami.
– Wybór uzasadniamy – mniej lub bardziej szczegółowo
– Po upływie 24 godzin, jeśli GM nie dokona wyboru, administrator Mocka dokonuje wyboru za użytkownika a zegar zaczyna tykać dla następnego menedżera…

Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy jedynie orientować się jacy zawodnicy biorą udział w drafcie i jacy zawodnicy są najbardziej potrzebni drużynie, którą sterujemy (choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jako GM np. Packers wybrać w pierwszej rundzie QB – jeśli jesteście w stanie uzasadnić tak absurdalny wybór). W tym, oczywiście, Wam pomożemy! Piotr Rożniata oraz Dominik Kędzierawski, a więc nasi eksperci od futbolu akademickiego z chęcią podzielą się z Wami swoją wiedzą oraz danymi nt. tegorocznych prospektów (tj. regularne artykuły na naszej stronie oraz specjalna baza danych po Scouting Combine). To nie tylko okazja do świetnej zabawy, ale również najlepsza do przygotowania się do nowego sezonu NFL!

ZAPISÓW DOKONUJEMY BEZPOŚREDNIO NA FORUM – > TUTAJ

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

2 thoughts on “Ruszają zapisy do NFL24 Mock Draft 2018!

  1. Gdy klikam na forum zaloguj, wyskkuje mi: „Aby przejść dalej musisz się zalogować na konto głównego portalu NFL24.pl”, wpisuje dane i znów wyskakuje to samo i tak w kółko. Co robić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *