Pick Six Extra: Dan Levy

12527585_10154480992624278_1829598402_n

Tym razem Pick Six Extra jest absolutnie wyjątkowe. Naszym gościem jest nowy trener główny Warsaw Eagles – Daniel Levy. Chcecie wiedzieć za czyją przyczyną sezon 2016 spędzi w stolicy? Co sądzi o Eagles i dobranym przez siebie sztabie trenerskim, bądź – po prostu – poznać tę osobistość? Nie traćcie czasu, zapraszamy!

Daniel Levy urodził się w USA i jest trenerem z wieloletnim doświadczeniem. W latach 2013 – 2015 szkolił reprezentację Brazylii w futbolu amerykańskim, która przygotowywała się wtedy do Mistrzostw Świata w tej dyscyplinie. Współpracował m.in. z takimi gwiazdami jak Marshawn Lynch, Golden Tate, Alex Mack czy Russell Okung.

Wiele lat spędził również w Europie, m.in. w Irlandii oraz we Włoszech. Z naszym prowadzącym, Łukaszem Kądziołką, poznał się jednak w Kraków Tigers i Kristiansand Gladiators gdzie był trenerem. Razem zdobyli wicemistrzostwo Norwegii w 2012 roku.

Czy warto poznać trenera Eagles? Niech ten fragment wywiadu dotyczący kompletowania składu będzie wystarczającą odpowiedzią: „(…) ja przygarnę każdego dobrego zawodnika z Europy, który jest w naszym zasięgu i nie próbuję „podkradać” zawodników, a raczej staram się zbudować mocną drużynę. (…) Patrząc na to z perspektywy zawodnika, a sam nim kiedyś byłem, w sytuacji w której koledzy ze starej drużyny mają z moim przejściem do innej drużyny problem, to wiesz co? Prawdziwi przyjaciele wiedzą, że robię to co dla mnie i mojego rozwoju jest najważniejsze. A jeśli dla mojej kariery najlepszym krokiem jest zmiana otoczenia, bez względu na powód, prawdziwi przyjaciele będą tą decyzje wspierać. Dlatego powtarzam, ktokolwiek z innych drużyn chce do nas przyjść, zapraszam. Polityka otwartych drzwi. To nowa drużyna.”

Dość zapowiedzi, czas na konkrety. Wywiad jest oczywiście w dwóch wersjach: mp3 (do ściągnięcia w języku angielskim) oraz – standardowo – na naszym kanale Youtube (zarówno z językiem oryginalnym, jak i tłumaczeniem, które można włączyć odpowiednim przyciskiem w panelu). Miłej lektury!

Autor zdjęcia: Leszek Włodarczyk.

Dla koneserów, ale i także osób podróżujących, biegających, czy uprawiających inne sporty mamy też do pobrania wersję mp3!

PLIK DO POBRANIA

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

One Response to Pick Six Extra: Dan Levy

  1. […] organizacyjnych. Nie można oczekiwać wysokich wyników od razu, ale założenia, które Dan Levy mówił nam przed sezonem widać na każdym meczu i za to powinien zyskać sobie szacunek. Może jeszcze w tym sezonie trudno […]

Dodaj komentarz