Pick Six #40

Autor: Tomasz Lerczak

W dzisiejszym jubileuszowym Pick Six #40 jak zwykle szeroko zapowiadamy Wam kolejny tydzień rozgrywek NFL oraz zajmujemy się dwoma tematami specjalnymi: kto załatwił wielki kontrakt dla Brocka Osweilera (oraz ciekawe kulisy tuż przed złożeniem podpisu pod umową) oraz zapowiadamy The World Series w Major League Baseball (MLB). 

a

Scenariusz podcastu:

  • Ameryka wstrzymuje oddech, za nami pierwsze spotkanie The World Series w Major League Baseball pomiędzy Chicago Cubs – Cleveland Indians!

  • Kto załatwił wielką kasę dla Brocka Oswailera i jaka jest jego przyszłość w Houston Texans ?

 

  • Zapowiedź 8 tygodnia NFL. Zapraszamy i dziękujemy za wierność, każde lajki, komentarze, udostępnienia i odsłony! 🙂

MP3

Jak ściągnąć MP3? Klik prawy przycisk myszy na powyższy interaktywny przycisk -> Zapisz link jako… -> Zapisz)

Eez2OW3

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

 

 

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

One Response to Pick Six #40

  1. M pisze:

    Była mowa o frekwencji na meczach Cubs, ale chyba ogólnie w MLB jest z tym średnio? Grubo ponad 100 spotkań w sezonie, więc ciężko o jakiś większy napływ kibiców. Po za Play-Off i klasykami jak NY Yankess – Red Sox, chyba ciężko o zapełnienie obiektów liczbą widzów powyżej 50%? Przynajmniej takie odnoszę wrażenie, gdy na mecz MLB rzucę od czasu do czasu okiem.

Dodaj komentarz