Pick Six #21

Pick Six

Dzisiejszy odcinek nieco bardziej wyjątkowy, bo specjalnie z okazji Święta Dziękczynienia! Tego nie można przegapić!

Na dzisiejszy odcinek zapraszają: Karol Potaś, Łukasz Kądziołka i Kuba Kaczmarek, a o czym dzisiaj będą dyskutować?

Przede wszystkim o przebudzeniu Tampy Bay Buccaneers. Czy ostatnie zwycięstwa to zapowiada dobry prognostyk na przyszłość? Czy „Korsarze” w przyszłym sezonie mogą zawojować ligę? Zastanawiamy się również nad dwoma z rzędu zwycięstwami Detroit Lions, którzy po zmianie koordynatora ofensywy nagle się przebudzili.
Podobnie tyczy się to tegorocznych backupów, którzy mają okazję zabłysnąć i awansować w hierarchii swoich zespołów. Czy Brock Osweiler „wygryzie” ze składu Peytona Manninga?…

Remigiusz Czyżewski, jak co tydzień, wraz z Karolem Potaś przedstawią raport z boisk uniwersyteckich, a w tym tygodniu sporo się działo…

Na koniec Łukasz Dudka opowie nam, czym jest Święto Dziękczynienia dla Amerykanów, jak również całej NFL.

Tego nie można przegapić!

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.

Podcast dostępny jest również w wersji mp3 do pobrania!

POBIERZ PLIK

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

One Response to Pick Six #21

  1. patrio pisze:

    w nastepnym tygodniu mozecie poruszyc temat Aarona Rodgersa w ostatnich meczach

Dodaj komentarz