Dzień Dobry Football #330

ddf

Pora na kolejne wydanie Dzień Dobry Football, a w nim smutna wiadomość, choć znajdą się i pozytywne.

NFL

Case Keenum powrócił do treningów z zespołem, ale nadal nie jest w pełni gotowy do gry.

Andrew Luck w rozmowie z dziennikarzami był bardzo pewny siebie, co do tego, że powróci na boisko jeszcze przed zakończeniem sezonu.

St. Louis Rams wide receiver Stedman Bailey jest już po 9-cio godzinnej operacji, ale jego stan nadal jest krytyczny, choć stabilny. Zawodnik został wczoraj postrzelony dwa razy w głowę, po strzelaninie w pobliżu jego samochodu. Trójka innych pasażerów wyszła z tego bez szwanku.

RB Marshawn Lynch podda się operacji przepukliny, co oznacza, że na boisko powróci za ok. 3-4 tygodnie. Na szczęście Seahawks mają Rawlsa.

Denver Broncos podpisali nowego rozgrywającego – Christiana Pondera. Chcą się tym samym uchronić nfl_g_andrew-luck3_mb_576x324od absencji Peytona Manninga, która potrwa dwa tygodnie.

Choć Tyrod Taylor nabawił się w ostatnim meczu lekkiej kontuzji ramienia, to Rex Ryan otwarcie mówi, że nie przeszkodzi mu to w wyjściu na boisko w najbliższym meczu.

Eagles podpisali WR Jonathana Krause, a pozbyli się inside linebackera Emmanuel Acho.

Ex-Dallas Cowboys running back Joseph Randle został aresztowany, po tym jak kazano mu wyjść z kasyna, co wprawiło go w niespotykaną furię, przez którą ucierpieli też policjanci…

Znamy już zespoły, które zagrają na przyszłorocznych International Series w Londynie oraz daty, które warto zapamiętać!

 

Your 2016 International Series Schedule… (via @nfluk)

Film zamieszczony przez użytkownika @nfl

New York Jets podpisali LB Josha Martina na zastępstwo Quintona Coplesa, który nie sprawdził się w drużynie.

RB Matt Forte prawdopodobnie zagra przeciwko Green Bay Packers.

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

Dodaj komentarz