Dzień Dobry Football #255

Dzień Dobry

Tim Tebow mocnym akcentem wraca do ligi, E. J. Manuel na wylocie z Bills oraz wiele innych informacji z NFL. Zapraszamy!

a

a

– Były zawodnik Redskins S Brandon Meriweather podpisał kontrakt z NY Giants.

– WR Rod Streater (Oakland Raiders) doszedł już do pełnej sprawności i od wczoraj trenuje z pełnym obciążeniem.

– E.J. Manuel przegrywa – jak dotąd – rywalizację z Mattem Casselem i Tyrod Taylorem, a media (za Tylerem Dunne z Buffalo News ) głoszą, że Rex chętnie by się go pozbył z listy płac w Bills.

Wraz z nowym HC przyszły też ciężkie czasy dla byłego rozgrywającego Florida State.

– Jadeveon Clowney od dzisiaj wraca do treningu z Houston Texans. Na początku mają to być jednak ćwiczenia nie z pełnym obciążeniem.

– Atlanta Falcons podpisała trzech nowych zawodników. Są to: RB Evan Royster, CB Travis Howard i LB Terrell Manning.

– DE Jarius Wynn (Buffalo Bills) doznał kontuzji ACL i nie wystąpi w przyszłym sezonie na boiskach NFL.

– QB Cleveland Browns Connor Shaw w piątkowym spotkaniu preseason złamał kciuk i w najbliższych dniach będzie musiał poddać się operacji.

– Cornerback EJ Gaines (Rams) w przyszłym sezonie nie zagra żadnego spotkania po kontuzji stopy jakiej nabawił się w pierwszym tygodniu przygotowań z drużyną.

– Wg. Jay’a Grudena Robert Griffin III wygląda najlepiej w karierze.  Cieszy się widząc jego obecną pracę i postępy jakie za nią idą. Oczywiście nie ustrzegł się błędów (m.in. w pierwszym meczu preseason), ale podkreślił, że jest jeszcze trochę czasu by je wyeliminować.

– WR Cowboys Dez Bryant cierpi na ból ścięgna podkolanowego. Nie będzie ćwiczył dzisiaj i jutro z drużyną oraz prawdopodobnie nie wystąpi też w niedzielnym spotkaniu z SF 49ers.

– Koniec spekulacji co do przyszłości QB San Diego Chargers. Philip Rivers podpisał nową 4 – letnią umowę o wartości 83.25 miliona dolarów, przy czym 65 milionów jest gwarantowane.

Philip Rivers przynajmniej do 2019 roku ma już głowę spokojną i może planować dalej przyszłość z Chargers.

– Wczoraj na boisko wrócił Tim Tebow. Zdobył nawet TD, a jego Eagles pokonali w meczu kończącym pierwszą kolejkę preseason Colts 36 – 10.

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

One Response to Dzień Dobry Football #255

  1. anybunny.mobi/latest/

    anybunny.mobi/latest/

Dodaj komentarz