ZAPOWIEDŹ MNF – GIANTS @ 49ERS

Na zakończenie dziesiątej serii gier ujrzymy walkę o pierwszy wybór w przyszłorocznym drafcie. San Francisco 49ers przed własną publicznością podejmą New York Giants. Zapraszamy na zapowiedź Monday Night Football.

Gospodarze spotkania w zeszłej kolejce obronili zatokę pokonując 34:3 Oakland Raiders. Nick Mullens to gracz, który nie został wybrany w drafcie. Żadna z drużyn nie dostrzegła w nim potencjału. Po problemach kadrowych w 49ers dostał swoją szanse i udowodnił wszystkim niedowiarkom, że ma charakter i potencjał, aby grać w NFL. W swoim debiutanckim meczu zdobył 262 jardy i 3 przyłożenia. Stał się pierwszym graczem w historii organizacji, który zdobył trzy przyłożenia w debiucie. Jego nazwisko obiegło wszystkie futbolowe media świata. Fani NFL nie dowierzają, że taki gracz nie został w wybrany w drafcie, ale spokojnie to dopiero pierwszy mecz tego zawodnika. Zobaczymy jak będzie się prezentował w przyszłych spotkaniach. Jak podają informacje zza oceanu Nick zagra w najbliższym spotkaniu z Giants.

Kirby Lee-USA TODAY Sports

Ekipa z niebieskiej części Nowego Jorku z bilansem 1-7 zajmuje ostatnie miejsce w Konferencji Krajowej. W zeszłym spotkaniu ulegli 13:20 Redskins. QB Eli Manning zanotował 316 jardów (30/47- skutecznych prób), jedno przyłożenie i rzucił dwa przechwyty. Obiecujący rookie RB Saquon Barkley został ograniczony do 38 jardów w 13 próbach. Na skrzydle bardzo dobre spotkanie rozegrał Odell Beckham Jr.. Receiver Giants zdobył 136 jardów na osiem złapanych piłek.  W formacji defensywnej wyróżniał się S Landon Collins.  Szykują się ciekawe pojedynki: Barkley vs Breida, Beckham vs Kittle. Patrząc na sytuację obu drużyn i plany na dalszy sezon ciężko powiedzieć, że za wszelką cenę będą chcieli odnieść zwycięstwo w tym spotkaniu. Każde zwycięstwo dla tych drużyn będzie porażką. Draft może wiele zmienić w tych drużynach.

Spotkanie rozpocznie się o godz.02:15 polskiego czasu. Zapraszamy do oglądania najlepszej futbolowej ligi świata.

Jakub Ciurkot

About Jakub Ciurkot

Z NFL związany od 2015 roku. Wielki fan Buffalo Bills. W NCAA śledzę poczynania Clemson Tigers. W redakcji NFL24.pl od 2018 roku.

3 thoughts on “ZAPOWIEDŹ MNF – GIANTS @ 49ERS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *