ZAPOWIEDŹ MNF – CHIEFS @ BRONCOS

Pełna emocji seria gier dobiega końca. Zapraszamy na zapowiedź Monday Night Football, w którym zobaczymy Denver Broncos i Kansas City Chiefs.

Do Denver przyjedzie jedna z dwóch niepokonanych drużyn. Chiefs nie przegrali spotkania, lecz w każdym z nich fani z Kansas City mogli drżeć o wynik. Wyśmienicie spisuje się formacja ofensywna. Średnio ponad 39 punktów na spotkanie robi wrażenie, ale nie jest tak kolorowo. Pomimo skutecznego ataku defensywa doprowadza do sytuacji stykowych. Chiefs tracą średnio 30 punktów w spotkaniu, co nie wygląda już tak dobrze. W linii ofensywnej jak do tej pory znakomicie prezentuje się QB Patrick Mahomes II. 23-letni rozgrywający jest objawieniem sezonu, ale czy utrzyma tak równą formę przez cały sezon? Dotychczas 13 przyłożeń, 0 interception, 4 powalenia i 66.67% skutecznych prób. Robi wrażenie na niejednym kibicu NFL. Ogólnie ofensywa wygląda bardzo dobrze. Na skrzydle Tyreek Hill (310yds) i Sammy Watkins (176yds), na running backu niezawodny Kareem Hunt (168yds), TE Travis Kelce też nie zawodzi (229yds). Jak to mówią najlepszą obroną jest atak. Czyżby to było motto Chiefs?

Gospodarzami spotkania będą Denver Broncos. Dzikie Konie na własnym obiekcie jeszcze nie przegrali i zapewne zrobią wszytko, aby taki stan rzeczy pozostał na dłużej. Szukając szans Broncos trzeba liczyć na solidną defensywę i na przebudzenie Case Keenuma. QB zawodzi w tym sezonie. Tylko 3 przyłożenia i 5 interceptions. Czy taki rozgrywający ma poprowadzić drużynę do zwycięstwa nad Chiefs? Broncos trzymają biegacze Phillip Lindsay (198yds) i Royce Freeman (152yds). Również nie zawodzi WR Emmanuel Sanders (269yds). W defensywie na swoim wysokim poziomie LB Von Miller. Doświadczony gracz ma na swoim koncie 4 sacki, 14 tackles i 2 fumbles. Kibice z Denver muszą liczyć tego dnia na wyśmienitą formę sowich ulubieńców. Niech wygra lepszy.

Spotkanie rozpocznie się o godz.02:15 polskiego czasu. Zapraszamy do oglądania najlepszej futbolowej ligi świata.

Jakub Ciurkot

About Jakub Ciurkot

Z NFL związany od 2015 roku. Wielki fan Buffalo Bills. W NCAA śledzę poczynania Clemson Tigers. W redakcji NFL24.pl od 2018 roku.

2 thoughts on “ZAPOWIEDŹ MNF – CHIEFS @ BRONCOS

  1. Chiefs nie zwalniają tempa, pytanie jak to się potoczy dla nich dalej, pamiętamy zeszły sezon gdzie zaczęli bodajże 6-0 a potem ogólne rozczarowanie. Mahomes ciągle zadziwia, jest bardzo mobilny, życzę mu jak najlepiej natomiast ma taką delikatną budowę, nie wiem co się może stać przy jakimś potężnym sacku. Muszą go dobrze chronić a on dalej sprytnie uciekać jak obecnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *