Prognoza pogody na Super Bowl XLIX

Ciekawi jesteście jaka pogoda panuje i panować będzie podczas trwania Super Bowl XLIX? Zapraszamy!

Jak wszyscy wiemy tegoroczny Super Bowl odbędzie się na zamkniętym stadionie Arizony Cardinals i chodź pogoda podczas meczu nie będzie odgrywała takiej roli jak chociażby rok wcześniej w Nowym Jorku, to my, mimo wszystko postanowiliśmy przyjrzeć się warunkom jakie będą panowały w Phoenix w Arizonie.

W ciągu dnia termometry mają pokazywać 20 stopni Celsjusza, jednak odczuwalna temperatura ma wahać się w okolicach 25 stopni Celsjusza. Z rana przewidywane są małe zamglenia jednak reszta dnia ma być bardzo słoneczna. Wiatr zmienny północno-zachodni, około metra na sekundę. Wieczór z kolei zapowiada się zdecydowanie chłodniej, gdyż temperatura ma spaść do 9 stopni Celsjusza. Synoptycy nie przewidują żadnych opadów deszczu.

Tak więc jak widzicie pogoda bardzo sprzyjająca grze w futbol.

 

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

1 thought on “Prognoza pogody na Super Bowl XLIX

  1. No i koniec… Seahawks chcieli być za sprytni – zamiast grać konsekwentnie do Lyncha zdecydowali się na podanie 10 jardów przed metą, co skończyło się przechwytem, który przejdzie do historii, jako jedno z najbardziej spektakularnych zagrań w historii Super Bowl. Szkoda, że później puściły im nerwy (najpierw spalony, później bójka). Plus dla Brady’ego, że w ostatniej kwarcie pograł trochę poza kieszenią, ale moim zdaniem MVP powinien zostać Edelman. Dobrze, że mecz rozkręcił się w drugiej połowie, bo w pierwszej był nudny jak flaki z olejem. Go PACKERS!!!! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *