Prognoza pogody dla Santa Clara

Super Bowl logo

Ciekawi was jaka pogoda panuje dzisiaj w Santa Clara w Kalifornii, gdzie na Levi’s Stadium, za kilka godzin rozpocznie się 50. Super Bowl? Zapraszamy!

Tegoroczny Super Bowl rozgrywany będzie na otwartym stadionie Levi’s w Santa Clara, w Kalifornii, gdzie kluczowym czynnikiem może być pogoda. My zgodnie z naszą tradycją postanowiliśmy przyjrzeć się warunkom jakie będą panowały podczas tego najważniejszego meczu sezonu.

To ma być bardzo słoneczny dzień w ciągu którego termometry mają pokazywać ok. 18 stopni Celsjusza, jednak w momencie pierwszego wykopu temperatura ma wzrosnąć do 20 stopni Celsjusza. Wiatr południowo-wschodni od metra do około trzech metrów na sekundę. Synoptycy nie przewidują żadnych opadów deszczu.

Jak widzimy zapowiada się wspaniała pogoda na grę w futbol, a zawodnicy będą musieli pamiętać nie tylko o kolejnych zagrywkach i powstrzymaniu rywala, ale również prawidłowym i regularnym nawadnianiu. Czy to przełoży się na wynik meczu? Każdy szczegół jest ważny… 😉

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz