One przewidziały już zwycięzcę tegorocznego Super Bowl!

Super Bowl logo

Interesuje Was kto w tym roku postanowił przewidzieć zwycięzcę tegorocznego, jubileuszowego, 50. Super Bowl? Sprawdźcie sami!

Do rozpoczęcia 50. Super Bowl pozostało już na prawdę niewiele czasu. Zanim jednak zasiądziemy przed telewizorami warto zobaczyć jak przez ostatnie kilka dni zwycięzcę tegorocznego Super Bowl typowały różne zwierzęta.

Na początku swojego zwycięzcę wskazały psiaki z The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Dziewięć szczeniaków co roku typuje swojego zwycięzcę Super Bowl poprzez wybór karmy z jednej z dwóch misiek. Zwycięzcą finałowego meczu zostaje drużyna z miski której najwięcej szczeniaków zdecyduje się zjeść karmę w pierwszym podejściu.

Oto jak typowały szczeniaki.

Najwięcej psiaków skusiło się na karmę z miski z napisem Broncos.

Kolejnymi zwierzętami które wytypowały swojego zwycięzcę 50. Super Bowl były prosięta z programu LIVE with Kelly and Michael. Dwie świnki ubrane w kolory tegorocznych finalistów typowały swojego zwycięzcę poprzez wyścig. Prosię, które jako pierwsze dotarło do końca trasy ma symulować zwycięzcę finału.

W tym wyścigu zwycięzcą okazała się świnka w kolorach… Denver Broncos.

Trzecimi zwierzętami, które wytypować miały zwycięzcę Super Bowl zostały żółwie Galapagos z Zoo w Dallas. Żółwie podobnie jak świnki wzięły udział w wyścigu. Zwycięzca miał do wyboru swoje ulubione przysmaki przygotowane w barwach Panthers i Broncos. Kto tym razem wygrał? Zobaczcie sami.

Po długim pojedynku, kolejne zwierze wskazało Denver Broncos jako swojego zwycięzcę 50. Super Bowl.

Znany z poprzedni lat jeżozwierz Teddy również i w tym roku postawił przewidzieć swojego zwycięzcę. Po zeszłorocznej pomyłce Teddy obecnie ma bilans 4-1 i w tym roku zdecydował się na kukurydzę z pojemnika…

Denver Broncos!!!! To już czwarty zwierze, które typuje Broncos jako zwycięzcę tegorocznego Super Bowl.

Udział w zabawie wziął tej tygrys Myrtle Beach Safari z Południowej Karoliny, który by wybrać swojego zwycięzcę musiał dogonić jeden z dwóch sterowanych na pilota samochodzików. Zabawka z logo drużyny, która jako pierwsza wylądowała w łapach tygrysa to nominalny zwycięzca Super Bowl.

Tym razem lepsi okazali się Panthers.

Swój typ ponownie zdecydowała się zaprezentować krowa morska Buffett z Mote Marine Laboratory & Aquarium z Sarasota na Florydzie jak jej poszło? Zobaczcie sami.

Buffett zdecydował się postawić na Broncos.

Swojego zwycięzcę postanowiły również wytypować inne zwierzęta, a wśród nich jest między innymi orangutan, który postawił na Carolina Panthers,

lew, który postawił na Denver Broncos,

niedźwiedź, który również zdecydował się postawić na Broncos,

a także panda, która wytypowała Panthers jako zwycięzcę Super Bowl.

W tegorocznej edycji zwierzęcych typów zdecydowanymi zwycięzcami okazali się zawodnicy Denver Broncos na których „swoje głosy” oddało aż 7 z 10 zwierząt z całego kraju. A wy jak sądzicie kto wygra tegoroczny 50. Super Bowl?

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

One Response to One przewidziały już zwycięzcę tegorocznego Super Bowl!

  1. bambosz pisze:

    Im with the pets ! 🙂 Broncos

Dodaj komentarz