Pick Six #39

Autor: Tomasz Lerczak

W dzisiejszym Pick Six rozmawiamy w tematach głównych o: Arena Football League, która przeżywa poważny kryzys (upadek?), Knile Davisie, który ma być lekiem na problemy biegowe Green Bay Packers, tabletach – które rozwścieczyły trenera New England Patriots – oraz tworzących się Las Vegas Raiders. Dodatkowo, w podcaście jak zawsze szerokie podsumowanie ostatnich wydarzeń i zapowiedź przyszłej kolejki. Zaprasza duet prowadzących Karol Potaś i Łukasz Dudka. 

Scenariusz podcastu:

 • Czy to już koniec Arena Football League?
 • Kim jest nowy zawodnik Green Bay Packers RB Knile Davis?

 • Bill Belichick wściekły na tablety Microsoftu.

 • Czy Raiders przenoszą się do Las Vegas?

 • Zapowiedź 7 tygodnia NFL. Zapraszamy! 🙂

MP3

Jak ściągnąć MP3? Klik prawy przycisk myszy na powyższy interaktywny przycisk -> Zapisz link jako… -> Zapisz)

Eez2OW3

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

4 Responses to Pick Six #39

 1. alfa pisze:

  Co do AFL: sezon 2016 grało 8 zespołów, dziewiąty (washington valor) to nowy projekt i ma grać w 2017. Natomiast lepsza jazda była w końcówce 2015: sezon rozpoczęło 11 drużyn, tuż przed playoffami wycofano las vegas outlaws a zamiast nich w playoff zagrała inna drużyna, a po sezonie padły 2 kolejne, w tym zwycięzca arena bowl.

 2. M pisze:

  Jeszcze, co do AFL. Owszem ta liga chyli się ku upadkowi, jednak nie oznacza to, że halowa odmiana też ma się kiepsko. Wiodącą rolę przejmuje chociażby liga IFL, która ostatnio przygarnęła jedną z najbardziej rozpoznawalnych ekip AFL, a mianowicie Arizona Rattlers. Rozgrywki te idą właśnie taką drogą, gdzie wiodącą rolę odgrywają małe lokalizacje.

Dodaj komentarz