Dzień Dobry Football #466

Dzień Dobry

Zmiana procedur przedmeczowych w NFL, DeMarco Murray spełnieniem marzeń dla trenerów, jak również nowy mistrz świata w FA do lat 19-stu!

Sylvester Croom, trener biegaczy w Tennessee Titans, jest pod ogromnym wrażeniem pracy z DeMarco Murray’em. – Jest spełnieniem marzeń dla każdego trenera – mówi pełen sympatii do swojego zawodnika. I chodzi tu nie tylko o jego atletyczność i poziom sportowy, ale i też etykę pracy i zdolności przywódcze.

DeMarco Murray - zawodnik kompletny?

DeMarco Murray – zawodnik kompletny?

Pittsburgh Steelers running back Le’Veon Bell zapowiedział, że jest wpisany w plan treningowy obozu przygotowawczego swojej drużyny, a jego kontuzjowana noga jest silniejsza niż kiedykolwiek.

Burton Elrod, który od 19 lat był lekarzem drużyny Titans odchodzi na emeryturę. Zastąpić ma go były doktor Nashville Predators, David Moore.

Los Angeles Rams running back Todd Gurley wypowiedział się na temat współpracy ze swoim nowym rozgrywającym, J. Goff’ie. – Jest niesamowity. Nie mógłbym prosić o lepszego rozgrywającego. Wciąż się uczy i staje się jeszcze lepszy, jestem strasznie podekscytowany, że będę mógł z nim pracować w nowym sezonie.

W sobotę Chargers ogłosili, że zebrali wystarczającą ilość podpisów pod projektem ich nowego stadionu, co jest kolejnym krokiem w tę stronę. Jeśli ich plan się powiedzie do końca, to będą mogli zostać w San Diego, a przypominamy, że jeszcze nie tak dawno byli przymierzani wraz z Oakland Raiders i Los Angeles Rams do przenosin do Miasta Aniołów.

15 lipca saga, pt. „Von Miller i jego kontrakt” ma zostać zakończona, gdyż właśnie wtedy klub ma przedstawić ostateczną ofertę.

Zmiana procedur przedmeczowych w NFL. Afera Deflategate doprowadziła do tego, że od tego sezonu każda z drużyn musi dać sędziom do sprawdzenia wszystkie 24 piłki, które mają pojawić się na boisku (12 podstawowych oraz 12 rezerwowych) na 2,5h przed meczem. Wcześniej taka procedura tyczyła się jedynie 12-stu piłek.

PLFA

Takiej reklamy jeszcze nie było! Zapowiedź XI SuperFinału nie tylko stoi w Białymstoku, ale również lata 😉

W miniony weekend poznaliśmy również mistrza Polski juniorów w formule 11-sto osobowej!

Czy sekcja seniorska pójdzie za ciosem?

IFAF

Zakończyły się Mistrzostwa Świata w FA do lat 19-stu. Tytuł zdobyli zawodnicy reprezentujący Kanadę, pokonując Stany Zjednoczone 24-6 (mistrzostwo wraca do Kanady po 4 latach).

 

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

Dodaj komentarz