Dzień Dobry Football #461

W dzisiejszym Dzień Dobry Football m.in. o słodko/gorzkim sukcesie Michała Chudego, informacja o sierpniowej, darmowej publikacji 96-ciu najciekawszych spotkań NFL czy zaproszenie – wraz ze szczegółową pogodą – na drugie spotkanie półfinałowe Topligi pomiędzy Seahawks Gdynia a Primacol Lowlanders Białystok. Zapraszamy! 🙂

Jest szansa, że już w sierpniu na oficjalnym kanale Youtube NFL znajdziemy aż 96 pełnych spotkań ligi, które zapisały się w pamięci fanów tego sportu – lista spotkań znajduje się tutaj. Lista została zestawiona według wyników głosowania fanów, którzy mogli wybrać w ten sposób dowolne trzy spotkania swoich ekip. Świetna sprawa i genialny pomysł ligi!

nfl

Halowa liga futbolu amerykańskiego w USA, AFL (Arena Football League) wyraziła zainteresowanie Johnny Manzielem – byłym rozgrywającym Cleveland Browns. Jak podkreślał komisarz ligi Scott Buter „Możemy zapewnić silną platformę dla niego, aby wykazał swoją wartość (…), chcemy również pracować z nim i zapewnić mu wszelką pomoc by mógł prowadzić zdrowy, sportowy tryb życia”. W przeszłości w lidze AFL grał też m.in. legendarny rozgrywający NFL Kurt Warner.

https://www.youtube.com/watch?v=apWOMcfA9iI

Bratanek trenera linni offensywnej Tampa Bay Buccaneers George Warhopa, Dominique Robertson – który ostatnio został włączony jako undrafted rookie do składu organizacji – został dwukrotnie postrzelony w nogę i przewieziony do szpitala. Jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale to nie koniec problemów zawodnika. Policja już zajęła się wychowankiem West Georgia i przesłuchuje go w charakterze podejrzanego.

Nasz niedawny gość w Pick Six Extra – Michał Chudy został wczorajszej nocy z ekipą Amsterdam Crusaders Mistrzem Holandii, Gratulacje! Jest też niestety drugie dno tego sukcesu, Michał musiał opuścić boisko na początku trzeciej kwarty z powodu kontuzji i nie zagrał już w dalszej części meczu. Tak jak wiecie z wywiadu, Michał miał bardzo ciekawe plany na najbliższą przyszłość, mamy nadzieję, że uraz mu w tym nie przeszkodzi.

View this post on Instagram

The Crusaders are Dutch national champions!

A post shared by Amsterdam Crusaders (@amsterdamcrusaders) on

 

PLFA

Wczoraj poznaliśmy pierwszego finalistę Superfinału PLFA i jest to ekipa Panthers Wrocław. W spotkaniu półfinałowym ekipa „Panter” pokonała po bardzo ciekawym spotkaniu ekipę Warsaw Eagles 28:17 – odrabiając wcześniej stratę 0-10. Gratulacje!

TAK JEST!!! Wygrywamy 28:17!

Publiée par Panthers Wrocław sur Samedi 2 juillet 2016

Już o 14 drugie spotkanie półfinałowe pomiędzy Seahawks Gdynia i Primacol Lowlanders Białystok. Oto pogoda godzinowa przewidywana przez portal i ekspertów http://www.accuweather.com/.

pogoda

Wszystkim co nie będą mogli być na obiekcie w Gdyni polecamy poniższą transmisję.

 

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

32 thoughts on “Dzień Dobry Football #461

 1. Nie chcę się wymądrzać bo PLFA oglądam rzadko i nie wiem na ile mechanizmy znane mi z NFL tu działają, ale:
  – przy 2nd&goal było widać, że będzie QB draw
  – przy 4th&goal (jeśli już gramy) to aż się prosiło (widziałem to przed akcją) – lewy slot WR do boku z blokiem outside WR; może nie byłoby TD, ale dużo jardów

  • Moim zdaniem finał uciekł poprzez nierozegranie 2-ch FG. Ma początki 4 kwarty i w ostatnim drive na 2 minuty przed końcem spotkania. To by było 6 ptk i przewaga 12 ptk w ogólnym rozrachunku. Finał uciekł Lowlanders na własne życzenie, a szkoda bo grali pięknie przez cały sezon… Tyle w temacie…

 2. Brawo Seahawks za walkę do końca, ciekawy mecz, goście już mieli to w garści, fajna atmosfera na stadionie, sporo gości z Białego, ogólnie duży plus!

 3. Pingback: UK Chat Rooms

 4. Pingback: Digital Marketing Approach

 5. Pingback: star stable club

 6. Pingback: click here

 7. Pingback: kraken price

 8. Pingback: Metabolic Cycle

 9. Pingback: manutenção informatica

 10. Pingback: PK studies in mouse

 11. Pingback: Ninh Binh Tours

 12. Pingback: More hints

 13. Pingback: discount gym equipment

 14. Pingback: Teen Chat

 15. Pingback: PK programs

 16. Pingback: Happier Citizens

 17. Pingback: Google Chrome

 18. Pingback: click here for more info

 19. Pingback: cheap web hosting

 20. Pingback: weber state dorms

 21. Pingback: International Moving Company

 22. Pingback: sviluppoperleuropa.it

 23. Pingback: GVK bio sciences nacharam

 24. Pingback: GVK BIO EU information

 25. Pingback: serwis lg warszawa

 26. Pingback: schody wewnêtrzne szklane

 27. Pingback: GVK bio sciences nacharam

 28. Pingback: Gvk bio info

 29. Pingback: efficacy models

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *