Dzień Dobry Football #452

Dzień Dobry

Imponujący widok na US Bank Stadium, magiczne sztuczki byłego zawodnika Philadelphii Eagles i szczere wyznanie byłego zawodnika Cleveland Browns. Zapraszamy na Dzień Dobry Football!

NFL24.PL

Oglądaliście już najnowszy odcinek Pick Six? Jeśli nie, to musicie nadrobić zaległości! O czym tym razem rozmawiają Karol Potaś i Łukasz Dudka (nasz korespondent z Chicago)? Przekonajcie się sami 😉

NFL

US Bank Stadium, czyli arena na której swoje mecze rozgrywać będzie Minnesota Vikings, zaświeciła wczoraj pełnymi kolorami i wygląda naprawdę IMPONUJĄCO!

us bank

Dez Bryant będzie musiał zapłacić 60.000 dolarów za szkody, które wyrządził w swoim, poprzednio wynajmowanym, mieszkaniu. O jakie szkody chodzi? „Pełno śmieci i fekaliów, brak rolety i żaluzji, popękane okna i poczerniałe dywany”.

Widzieliście kiedyś zawodnika NFL, który czaruje? Lecz nie na boisku, a… na scenie. Jon Dorenbos – były zawodnik Philadelphii Eagles, dwukrotny Pro Bowler – postanowił rozwijać swoje pozaboiskowe pasje i wystąpić w America’s Got Talent (odpowiednik naszego „Mam Talent”)! Jak mu poszło? Amerykanie oszaleli na jego punkcie!

Arian Foster jest już prawie gotów do powrotu na obóz przygotowawczy i jak sam twierdzi: „jestem głodny gry i odbudowania mojej formy z 2012 roku”.

Linebacker Karlos Dansby, który w zeszłym roku reprezentował barwy Cleveland Browns, a teraz przeniósł się do Cincinnati skomentował powód swojego odejścia w SiriusXM NFL Radio. Zawodnik przyznał, że w pewnym momencie zawodnicy zamknęli się w sobie, a organizacja nie robiła nic, żeby ich zatrzymać. Według Dansby’ego w Browns, zarówno jeśli chodzi o trenerów, jak i włodarzy, jest zbyt dużo bałaganu i zakłóceń, które przeszkadzają w poprawnym rozwijaniu się klubu.

Falcons general manager Thomas Dimitroff przyznał, że nadchodzący sezon jest prawdopodobnie jego ostatnią deską ratunku, gdyż już w tym momencie siedzi na „gorącym krześle”. Czy uda mu się przetrwać i pozostać w klubie na dłużej?

Lions general manager Bob Quinn w rozmowie z SiriusXM NFL Radio powiedział, że zatrzymanie Caldwella na stanowisku trenera głównego było jego „najlepszą i najłatwiejszą decyzją w karierze”. W takim razie czekamy z niecierpliwością na nadchodzący sezon, w którym – miejmy nadzieję – zostanie to potwierdzone wynikami…

PLFA

Zachęcamy do obejrzenia najnowszego podsumowania zmagań w Toplidze 2016 autorstwa Box Videos, w którym my też mamy swój udział 😉

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

2 Responses to Dzień Dobry Football #452

 1. kks pisze:

  Z tego co kojarzę do Jon Dorenbos jest zakontraktowany z Eagles na najbliższy sezon, a dopiero za rok zostanie wolnym agentem.

  • ikon pisze:

   Tak też zeznał przed występem. 14 sezon w NFL

   Odnośnie wypowiedzi Dansbyego, wielu zawodników wylewało już swoje żale, wielu z nich bezpodstawnie ale wystarczy spojrzeć co Browns wyczyniali w tym offseason. Kilkunastu nowych zawodników w drafcie, komu poważnemu kończył się kontrakt to odszedł a na dodatek, choć Browns mieli wybierać z numerem 2 to starterem w tym roku będzie… RGIII. Chodzi mi o to, że w słowach Dansbyego widzę sporo sensu

Dodaj komentarz