Dzień Dobry Football #450

Dzień Dobry

Dziś informacji niewiele, ale kontynuujemy emocje na polskich boiskach futbolu amerykańskiego 😉

NFL

Pierwszy numer Draftu z 2008 roku, Jake Long, który zeszły sezon spędził w Atlancie i wystąpił w czterech meczach (lecz nie jako starter) wciąż szuka nowego pracodawcy i nawołuje do potencjalnych drużyn: „Nareszcie jestem zdrowy!”. Jednak, czy mając na karku 31 lat i kontuzje kolana, jest w stanie grać regularnie?

Skrzydłowy Houston Texans zgodził się na obcięcie swoich zarobków:

Safety Jamarca Sanford został wpisany przez New Orleans Saints na listę kontuzjowanych zawodników.

Fred Dryer – były zawodnik Rams w latach 1972-1981 – ostro skrytykował strój zawodników aktualnej drużyny, która powraca na Los Angeles Memorial Coliseum. – Nigdy nie zapomnę tego widoku, gdy Rams wychodzili z tunelu na Coliseum w pięknych złotych i żółtych strojach. Teraz nie mogę na nich patrzeć, według mnie ani stroje, ani rogi na kasku nie mają żadnego, głębszego sensu. Powinni to zmienić. A jaka jest Wasza opinia? Czy aktualne stroje Rams, faktycznie, są najgorsze w historii klubu?

rams

PLFA

Wczoraj poznaliśmy pary półfinałowe Topligi 2016! Warsaw Eagles, po raz drugi z rzędu, wygrali walkę o to miano z Husarią Szczecin, a o finał przyjdzie im się zmierzyć z Panthers Wrocław, którzy ograli mistrzów Polski! Dzięki czemu Seahawks Gdynia będzie musiała walczyć z Lowlanders Białystok. \

nfl24pl-wyniki

Dziś pora na kolejne mecze, choć w niższych klasach rozgrywkowych. Wszystkie transmisje przedstawiamy poniżej:

PLFA 1: Cougars Szczecin vs. Dukes Warszawa

O transmisję z meczu AZS Silesia Rebels vs. Tytani Lublin zadba BroadcasterBros, a link znajdziecie na fanpage’u już niebawem!

 

 

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

Dodaj komentarz