Dzień Dobry Football #446

Dziś w Dzień Dobry Football informacje m.in. o nowej umowie gwiazdy Denver Broncos, kontuzji zawodnika Dallas Cowboys czy dobre wieści z obozu Baltimore Ravens. Zapraszamy! 🙂

NFL

Kolejny bank z gotówką rozbity. Jeden z najlepszych linebackerów ligi – Brandon Marshall, właśnie podpisał nową umowę z Denver Broncos. Oto szczegóły:

Biegacz Dallas Cowboys, Darren McFadden poddał się wczoraj operacji łokcia do kontuzji, którego doszło w dwa tygodnie temu podczas wypadku w domu (według najnowszych doniesień McFadden doznał kontuzji gdyż próbował uchronić swój telefon przed upadkiem na podłogę). McFadden pomimo bólu trenował w zeszłym tygodniu podczas zorganizowanych treningów przedsezonowych jednak teraz zmuszony będzie pauzować przez około dwa miesiące.

Wybór numer 3 tegorocznego draftu, Joey Bosa nie pojawił się wczoraj na trzydniowym minicampie zorganizowanym przez San Diego Chargers i – według kilku źródeł – nie ma zamiaru w ogóle wziąć w nim udziału, a wszystko to za sprawą problemów z jego pierwszym zawodowym kontraktem. Bosa to jedyny z zawodnik z czołowej 20 – tki draftu, który jeszcze nie podpisał kontraktu.

Jak się wczoraj okazało, skrzydłowy Baltimore Ravens, Breshad Perriman nie zerwał jednak wiązadła przedniego krzyżowego (ACL) w kolanie i najprawdopodobniej będzie gotowy do gry jeszcze przed pierwszym meczem sezonu. Perriman poddał się wczoraj artroskopii, która wykazała tylko lekkie uszkodzenie ACL.

Stephen Tulloch zapowiedział, że nie pojawi się na minicampie, jeśli włodarze Detroit Lions zdecydują się ukarać go karą grzywny za opuszczenie treningów w trakcie offseasonu.

Wielce prawdopodobne jest również, że defensywny liniowy New York Jets, Muhammad Wilkerson nie pojawi się na obozie przygotowawczym jeśli do tego czasu nie podpisze nowego, długoterminowego kontraktu.

Cornerback New York Jets, Darrelle Revis przyznał w jednym z wywiadów, że od trzeciego tygodnia rozgrywek w zeszłym sezonie miał problemy z nadgarstkiem ale mimo to grał dalej. Przypomnijmy, że w marcu bieżącego roku, Revis poddał się operacji zerwanego wiązadła w nadgarstku. „Przeszkadzało mi to, ale grałem mimo wszystko. To jedna z tych kontuzji, która nie jest zbyt groźna i z którą można grać dalej,” – powiedział Revis.

Drużyna Dallas Cowboys podpisała nowe kontrakty z linebackerem Rolando McClainem oraz ofensywnym liniowym Ronaldem Learym. Obaj zawodnicy powrócili już też do treningów z drużyną.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

32 thoughts on “Dzień Dobry Football #446

 1. Pingback: Digital Marketing Services

 2. Pingback: is upbit down

 3. Pingback: Rat PK Studies

 4. Pingback: https://www.ninhbinhtours.com

 5. Pingback: lequipe arsenal

 6. Pingback: small home gym

 7. Pingback: Teen Chat Rooms

 8. Pingback: paypal hosting

 9. Pingback: International Removals Company

 10. Pingback: PK screening in beagle dogs

 11. Pingback: Metabolic stability

 12. Pingback: me.ulocal.us

 13. Pingback: GVK BIO

 14. Pingback: online

 15. Pingback: GVK bio sciences india

 16. Pingback: myphone sklep

 17. Pingback: gvk Biosciences

 18. Pingback: In Vivo pharmacology

 19. Pingback: agen poker

 20. Pingback: dart elektroniczny

 21. Pingback: krzes³a drewniane

 22. Pingback: http://renova.bielsko.pl

 23. Pingback: CBD Juice

 24. Pingback: yavsak sarp

 25. Pingback: ibine sarp

 26. Pingback: decentralized content sharing

 27. Pingback: Adult Toys

 28. Pingback: آنادرول

 29. Pingback: utilizari

 30. Pingback: adblock

 31. Pingback: personalised gifts for men

 32. Pingback: Bed and breakfast Roma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *