Dzień Dobry Football #402

Dzień Dobry

Po weekendzie z Topligą wracamy z naszymi wiadomościami ze świata futbolu amerykańskiego. Sporo ciekawych informacji…

NFL24.pl

Zapraszamy już w środę o 18:30 do Kanału 1 Radio Gol na godzinny magazyn poświęcony Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego – Tour de PLFA! Jednym z gości będzie Patryk Barczak (rozgrywający drużyny Kozłów Poznań).

12963757_10154727165867538_2878520666782115037_n

NFL

Rozgrywający Brian Hoyer nie jest już zawodnikiem Houston Texans. Tym samym zawodnik od wczoraj jest wolnym agentem. Podobno zawodnikiem zainteresowani są Steelers i Jets.

Brian Hoyer musi znaleźć nowego pracodawcę!

Brian Hoyer musi znaleźć nowego pracodawcę!

Zastanawiacie się jak bardzo cenny w Drafcie może być Jared Goff? W takim razie zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału, w którym na to pytanie odpowie wam sam Jon Gruden.

CB Brandon Browner podpisał roczny kontrakt z zespołem Seattle Seahawks. Tym samym druga linia obrony Legion of Boom prezentuje się następująco: Browner, Sherman, Thomas, Chancellor.

Według nieoficjalnych informacji i kilku ligowych źródeł, Cleveland Browns są niemal pewni, że Los Angeles Rams wybiorą z numerem 1 QB Jareda Goffa. A Wy, jak myślicie? Przypomnę, że Rams w ostatnich dniach spotkali się z Goffem oraz Carsonem Wentzem.

Wciąż nieznana jest przyszłość MVP poprzedniego Super Bowl, gdyż jak podają źródła, Denver Broncos są daleko od podpisania z nim nowej, długoletniej umowy. Czyżby czekała nas jeszcze jakaś niespodzianka?

Tackle Don Barclay podpisał nowy kontrakt z drużyną Green Bay Packers.

Tampa Bay Buccaneers right offensive tackle Demar Dotson w wywiadach twierdzi, że prawdopodobnie do Training Campu jego kolano powinno być w 100% gotowe. Przypomnijmy, że Dotson stracił połowę poprzedniego sezonu przez kontuzję MCL, a po powrocie, na koniec sezonu z rozgrywek wykluczyła go ta sama kontuzja.

Ohio State running back Ezekiel Elliott podsumował swoje ostatnie spotkania z klubami NFL mówiąc, że największe zainteresowanie – w jego opinii – wykazali włodarze Philadelphii Eagles.

PLFA

Za nami trzecia kolejka rozgrywek najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju – Topligi. Układ tabeli pozostaje niemal ten sam co na koniec zeszłorocznego sezonu, z małą poprawką, bo prowadzenie w tabeli nadal należy do aktualnych Mistrzów Polski, Seahawks Gdynia.

nfl24pl-wyniki

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

Dodaj komentarz