Dzień Dobry Football #394

Dzień Dobry

W dzisiejszym Dzień Dobry Football dowiecie się, co nowego przyniósł nam trzeci dzień Free Agency 2016. Zapraszamy!

Zdecydowanie najważniejszą wiadomością z wczoraj, jest już oficjalne zwolnienie Johnnego Manziela przez włodarzy Cleveland Browns. Nie jest to decyzja, której się nie spodziewaliśmy, jednak na dzień dzisiejszy, Money jest wolnym agentem, a Jerry Jones już zaciera ręce.

johnny-manziel

Idąc dalej tematem zwolnień, Oakland Raiders zwolnili LB Curtisa Loftona. Jest wiele teorii na temat tego, co jest przyczyną zwolnienia, mówi się o problemach z ręką oraz zbyt dużym kontraktem.

Ex-Steelers Sean Spence(LB) ma w planach odwiedzić drużynę Miami Dolphins. Nie jest to jedyny zawodnik, który planuje odwiedzić zespół z Florydy, kolejnym z nich jest QB Brandon Weeden.

Jermaine Gresham planuje wizytę w New York Jets. Razem z nim na wizytę udał się LB Bears, Shea McClellin.

Matt Moore (QB, Dolphins) planuje odwiedzić Indianapolis w celu porozmawiania z włodarzami Colts o ewentualnym kontrakcie back-up QB.

Cleveland ogłosili, że podpisali kontrakt z OL Alvinem Baileyem, oraz LB Justinem Tugglem. Jest to pierwsza aktywność Browns na rynku wolnych agentów.

New England Patriots dodają do swojego składu DL Franka Kearse.

Buccaners podpisują kontrakt z DE, Robertem Ayersem. Kontrakt ma opiewać na 3 lata, podczas których Ayers zarobi 21 mln dolarów. 10,5 mln to gwarantowana suma.

Morris Clairbone zostaje w Dallas na jeszcze jeden sezon. Jego kontrakt daje mu możliwość zarobienia 3,75mln dolarów, jednak gwarantowane ma 3mln.

DE Prince Amukamara podpisał jednoroczny kontrakt z Jacksonville Jaguars.  Drużyna ta dodaje również do swojego składu OL Mackenzy Bernadeau. Bernadeau ma zarobić 4mln dolarów przez dwa sezony.

WR Chris Hogan jest nowym skrzydłowym Patriots. Kontrakt ma trwać 3 lata, podczas których Hogan zarobi 12 mln dolarów.

LB Rolando McClain zostaje w Dallas Cowboys na kolejny sezon.

2014_NFL_Free_Agency_Brent_Grimes_Dolphins_Contract

Brent Grimes ma podpisać kontrakt z Tampa Bay Buccaners. Świetny upgrade secondary drużyny z Florydy. Szczegóły kontraktu nie są jeszcze znane.

Mark Sanchez kontynuuje swoją podróż po drużynach NFL. W tym momencie jest on zawodnikiem… Denver Broncos! W zamian za usługi tegoż QB, Eagles dostali kilka odległych picków od Broncos. To bardzo smutne, że w kilka dni drużyna z Mile High City przeszła drogę od Peytona Manninga do Marka Sancheza.

Jon Ryan podpisuje czteroletni kontrakt z Seahawks. Punter przez ten czas ma zarobić 10 mln dolarów.

Detroit Lions przedłużają kontrakt na trzy sezony ze swoim backup QB, Danem Orlovskym.

Kendall Reyes DE Chargers, podpisuje kontrakt po drugiej stronie kraju – w Waszyngtonie. Kontrakt ma trwać jeden sezon.

Na koniec informacja od NFL24.pl: 

Kamil Słonka

About Kamil Słonka

Autor portalu o Oakland Raiders, którym kibicuję od 2009 roku. Moim ulubionym zawodnikiem jest Mike Vick. Lubię ostry, siłowy i szybki futbol. Poza futbolem destyluję rapu z Kalifornii i nie pogardzę piwkiem przy meczu Boston Celtics.

One Response to Dzień Dobry Football #394

  1. MX pisze:

    Prince Amukamara to CB, nie DE.

Dodaj komentarz