Dzień Dobry Football #387

Dzień Dobry

Free Agency coraz bliżej, więc kluby nie odpuszczają w zwalnianiu zawodników, jak i przedłużaniu kontraktów.

New England Patriots pożegnali się z dwoma zawodnikami, którymi są WR Brandon LaFell oraz TE Scott Chandler. Czyżby szykowała się ostra ofensywa we free agency ekipy Billa Belichicka?

Atlanta Falcons również dokonała dość niespodziewanego ruchu, ponieważ nie doszła do porozumienia ze swoim wieloletnim skrzydłowym i Roddy White żegna się z klubem.

roddy

Jak potoczy się jego dalsza kariera?

W przyszłym tygodniu do kin wchodzi kontrowersyjny film z NFL w tle, czyli „Concussion”. Były zawodnik Green Bay Packers, WR Adrian Coxson przypomina wszystkim, że problem wstrząsów w NFL wcale nie został zażegnany:

Joe Flacco i Baltimore Ravens doszli do porozumienia w sprawie przedłużenia i podpisania nowego kontraktu. Na razie nie wiadomo jakie warunki zawarte są w kontrakcie, choć chodzą plotki, że rozgrywający ma dostać 40 milionów dolarów bonusu.

Indianapolis Colts są coraz bardziej zaniepokojeni stanem ramienia Andrew Lucka, dlatego też zawodnik będzie wysłany do nowego specjalisty. Mimo to są „długoterminowe obawy, czy rozgrywający wróci na sezon w pełni zdrowy”.

San Francisco 49ers podpisali roczny kontrakt z RB Shaun Draughnem.

Tennessee Titans doszli do porozumienia ze swoim cornerbackiem, Brice McCainem podpisując dwuletni kontrakt opiewający na 5 milionów dolarów.

PLFA

Przypominamy, że już 12-13 marca w Warszawie odbędą się klinik certyfikacyjne z poziomu B i C. Plan klinik oraz miejsce zapisów znajdziecie w poniższym linku.

Jak co roku, Międzynarodowa Federacja Futbolu Amerykańskiego opublikowała nową wersję Przepisów Gry (Rulebook). Przepisy Gry na sezon 2016 dostępne są również w naszym ojczystym języku, a znajdziecie je TUTAJ.
Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

Dodaj komentarz