Dzień Dobry Football #371

Dzień Dobry

W dzisiejszym Dzień Dobry Football o problemach zawodnika Buffalo Bills, zmianach w składzie New York Giants, plotkach dotyczących jednego z najlepszych biegaczy sezonu 2015 oraz wiele innych informacji. Zapraszamy! 🙂

NFL

Prowadzący śledztwo policjanci z Filadelfii zalecają prokuratorowi okręgowemu wytoczenie oskarżenia wobec running backa Buffalo Bills, LeSeana McCoy’a. Oczekuje się, że nakaz aresztowania McCoy’a oraz trzech innych domniemanych podejrzanych zostanie wydany w czwartek. Przypomnijmy, że McCoy oskarżany jest o napaść na dwóch policjantów (którzy byli po służbie) w nocnym klubie w noc z soboty na niedzielę.

Drużyna New York Giants dokonała wczoraj kilku zmian w swoim składzie drużyny. Pracę w Giants stracili ofensywni liniowi, Geoff Schwartz oraz Will Beatty, a także linebacker Jon Beason.

Kilka godzin po zwolnieniu z Giants linebacker, Jon Beason ogłosił, że po dziewięciu sezonach w NFL kończy karierę sportową. 31-letni Beason został wybrany w pierwszej rundzie (z 25 numerem) draftu w 2005 roku. Przez cała swoją karierę trzykrotnie wybierany był do Pro Bowl i raz do drużyny All-Pro.

Ostatnie doniesienia mówią o tym, że włodarze Tennessee Titans najprawdopodobniej będą starali się sprowadzić do drużyny wolnego agenta running backa, Douga Martina z którym obecna drużyny Tampa Bay Buccaners nie chce na chwilę obecną przedłużyć kontraktu.

Doug Martin rozbije „bank”?

Drużyna Philadelphia Eagles przedłużyła o rok kontrakt z linebackerem, Najeem Goodem. Na chwilę obecną nie wiadomo nic więcej o warunkach kontraktu.

Linebacker New Orleans Saints, Dannell Ellerbe zaakceptował zmniejszenie zarobków na najbliższy sezon, byleby tylko pozostać w drużynie. Ellerbe w przyszłym sezonie miał zarobić 4.3 miliony dolarów.

Cornerback Green Bay Packers, Casey Hayward powiedział wczoraj, że najprawdopodobniej w trakcie tegorocznego offseasonu spróbuje swoich sił na rynku wolnych agentów. 26-letni Hayward to pierwszy cover corner Packers, który w roku 2012 został wybrany w drugiej rundzie draftu. W minionym sezonie zagrał w 13 meczach.

Skrzydłowy Los Angeles Rams, Stedman Bailey ma wciąż nadzieję na grę w NFL. Przypomnijmy, że 25-letni skrzydłowy Rams w listopadzie został postrzelony kilkakrotnie w tył głowy podczas swojego pobytu na Florydzie, gdzie przebywał podczas swojego czteromeczowego zawieszenia za naruszenie polityki ligi w sprawie niedozwolonych substancji. Według lekarzy, Bailey już nigdy nie będzie w stanie wybiec na boisko, jednak on chce udowodnić im że są w błędzie.

Czy Waszym zdaniem Stedman Bailey wróci jeszcze do profesjonalnej gry w futbol?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz