Dzień Dobry Football #356

Dziś w Dzień Dobry Football informacje o kontraktach rozgrywającego Baltimore Ravens i Philadelphia Eagles, roszadach w sztabach Miami Dolphins, Kansas City Chiefs, Philadelphia Eagles, New York Giants i Tennessee Titans oraz wiele innych informacji. Zapraszamy! 🙂

NFL

Rozgrywający Baltimore Ravens, Joe Flacco zdradził w jednym z wywiadów, że ma zamiar porozmawiać z włodarzami Ravens o restrukturyzacji swojego kontraktu, by wygospodarować trochę wolnych środków w salary cap drużyny, jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznego free agency. Przypomnijmy, że w przyszłym sezonie kontrakt Flacco w obecnej formie obciąży konto drużyny na kwotę 28,55 miliona dolarów – trzeci najwyższy wynik w lidze.

Joe Flacco chcę pomóc swojej drużynie pozyskać dodatkowe pieniądze.

Skoro przy rozgrywającym i jego zarobkach jesteśmy, to warto przypomnieć, że podczas ostatniego offseasonu agent rozgrywającego Philadelphia Eagles, Sama Bradforda poprosił włodarzy klubu o kontrakt, w którym to jego klient zarabiać miałby 25 milionów rocznie. Co prawda nie wiadomo o jakiej długości kontraktu była mowa ale po tym sezonie nie wydaje się, by Bradford, który ma się stać wolnym agentem, dostał choćby połowę tej sumy.

Generalny menadżer Denver Broncos, John Elway powiedział wczoraj, że status meczowy cornerbacka Chrisa Harrisa określany jest jako „game-time decision” pomimo tego, że od kilku dni zmaga się on z kontuzją ramienia.

Trener Carolina Panthers, Ron Rivera jest niemal pewny, że running back Jonathan Stewart zagra w niedzielnym meczu przeciwko Arizonie Cardinals. Przypomnijmy, że Stewart nie brał udziały w środowym treningu z powodu kontuzji kostki, której nabawił się w ostatnim meczu przeciwko Seattle Seahawks.

Drużyna Kansas City Chiefs awansowała Brada Childressa i Matta Nagy’a na współ-koordynatorów ofensywnych, którzy zastąpią nowego trenera Philadelphia Eagles, Douga Pedersona.

Drużyna Philadelphia Eagles ma nowego trenera rozgrywających, a został nim John DeFilippo, który zeszły sezon spędził w Cleveland Browns na stanowisku ofensywnego koordynatora.

Trener Miami Dolphins, Adam Gase zatrudnił wczoraj trzech nowy szkoleniowców, a zostali nimi Clyde Christensen nowy ofensywny koordynator, Bo Hardegree trener rozgrywających oraz Jeremiah Washburn asystent trenera linii ofensywnej.

Ben McAdoo, nowy trener New York Giants dodał do swoje sztabu trenerskiego nowego asystenta, Franka Cignetti Jr, byłego ofensywnego koordynator Rutgers, który objąć ma stanowisko trenera rozgrywających.

Running back San Francisco 49ers, Carlos Hyde coraz lepiej radzi sobie z rehabilitacją kontuzjowanej podczas sezonu lewej stopy. Hyde doznał kontuzji pod koniec sezonu i od razu poddał się operacji. „Wygląda on [Carlos Hyde przyp. red.] coraz lepiej. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli powonień wrócić do pełni sił zaraz na początek okresu przygotowawczego,” – powiedział w jednym z wywiadów generalny menadżer 49ers,  Trent Baalke.

Dick LeBeau, żywa legenda Pittsburgh Steelers będzie nowym asystentem trenera głównego/defensywnym koordynatorem Tennessee Titans. Z kolei Terry Robiskie został zatrudniony jako ofensywny koordynator, a Bobby April dołączył do sztabu Titans jako koordynator special teamów.

Nie zapominajcie także o naszym świeżutkim Pick Six 29, gdzie gościem specjalnym był komentator NFL w Eleven Sports Michał Rosiak.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

34 thoughts on “Dzień Dobry Football #356

 1. Pingback: Ceramic waterproofing membrane

 2. Pingback: delete poloniex account

 3. Pingback: david laurence marion

 4. Pingback: Rodent DMPK

 5. Pingback: non-GLP PK studies

 6. Pingback: bitcoin today

 7. Pingback: Teen Chat Rooms

 8. Pingback: PK Study

 9. Pingback: 24hrdental.net

 10. Pingback: paypal hosting

 11. Pingback: double glazing uk peterborough

 12. Pingback: hltechnologydemo.tk

 13. Pingback: gvk bio company information

 14. Pingback: New Pokies & the best offers for online casinos in NZ

 15. Pingback: poœrednictwo pracy za granic¹ w szczecinie

 16. Pingback: GVK biosciences

 17. Pingback: Testing drug candidates in animals

 18. Pingback: www.northjerseydryervent.com

 19. Pingback: Digital Marketing Outsourcing Works to Canada

 20. Pingback: najtañsze torebki damskie

 21. Pingback: Oprawy szynowe LED

 22. Pingback: Situs Pokerepublik Online

 23. Pingback: Some CBD

 24. Pingback: ibine sarp

 25. Pingback: Novusphere

 26. Pingback: Best Sex Toys

 27. Pingback: adblock

 28. Pingback: personalised gifts for women

 29. Pingback: repelis

 30. Pingback: receive sms online

 31. Pingback: continue reading this

 32. Pingback: high risk merchant digital products

 33. Pingback: westernunion carding

 34. Pingback: 게임 방법

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *