Dzień Dobry Football #356

Dziś w Dzień Dobry Football informacje o kontraktach rozgrywającego Baltimore Ravens i Philadelphia Eagles, roszadach w sztabach Miami Dolphins, Kansas City Chiefs, Philadelphia Eagles, New York Giants i Tennessee Titans oraz wiele innych informacji. Zapraszamy! 🙂

NFL

Rozgrywający Baltimore Ravens, Joe Flacco zdradził w jednym z wywiadów, że ma zamiar porozmawiać z włodarzami Ravens o restrukturyzacji swojego kontraktu, by wygospodarować trochę wolnych środków w salary cap drużyny, jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznego free agency. Przypomnijmy, że w przyszłym sezonie kontrakt Flacco w obecnej formie obciąży konto drużyny na kwotę 28,55 miliona dolarów – trzeci najwyższy wynik w lidze.

Joe Flacco chcę pomóc swojej drużynie pozyskać dodatkowe pieniądze.

Skoro przy rozgrywającym i jego zarobkach jesteśmy, to warto przypomnieć, że podczas ostatniego offseasonu agent rozgrywającego Philadelphia Eagles, Sama Bradforda poprosił włodarzy klubu o kontrakt, w którym to jego klient zarabiać miałby 25 milionów rocznie. Co prawda nie wiadomo o jakiej długości kontraktu była mowa ale po tym sezonie nie wydaje się, by Bradford, który ma się stać wolnym agentem, dostał choćby połowę tej sumy.

Generalny menadżer Denver Broncos, John Elway powiedział wczoraj, że status meczowy cornerbacka Chrisa Harrisa określany jest jako „game-time decision” pomimo tego, że od kilku dni zmaga się on z kontuzją ramienia.

Trener Carolina Panthers, Ron Rivera jest niemal pewny, że running back Jonathan Stewart zagra w niedzielnym meczu przeciwko Arizonie Cardinals. Przypomnijmy, że Stewart nie brał udziały w środowym treningu z powodu kontuzji kostki, której nabawił się w ostatnim meczu przeciwko Seattle Seahawks.

Drużyna Kansas City Chiefs awansowała Brada Childressa i Matta Nagy’a na współ-koordynatorów ofensywnych, którzy zastąpią nowego trenera Philadelphia Eagles, Douga Pedersona.

Drużyna Philadelphia Eagles ma nowego trenera rozgrywających, a został nim John DeFilippo, który zeszły sezon spędził w Cleveland Browns na stanowisku ofensywnego koordynatora.

Trener Miami Dolphins, Adam Gase zatrudnił wczoraj trzech nowy szkoleniowców, a zostali nimi Clyde Christensen nowy ofensywny koordynator, Bo Hardegree trener rozgrywających oraz Jeremiah Washburn asystent trenera linii ofensywnej.

Ben McAdoo, nowy trener New York Giants dodał do swoje sztabu trenerskiego nowego asystenta, Franka Cignetti Jr, byłego ofensywnego koordynator Rutgers, który objąć ma stanowisko trenera rozgrywających.

Running back San Francisco 49ers, Carlos Hyde coraz lepiej radzi sobie z rehabilitacją kontuzjowanej podczas sezonu lewej stopy. Hyde doznał kontuzji pod koniec sezonu i od razu poddał się operacji. „Wygląda on [Carlos Hyde przyp. red.] coraz lepiej. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli powonień wrócić do pełni sił zaraz na początek okresu przygotowawczego,” – powiedział w jednym z wywiadów generalny menadżer 49ers,  Trent Baalke.

Dick LeBeau, żywa legenda Pittsburgh Steelers będzie nowym asystentem trenera głównego/defensywnym koordynatorem Tennessee Titans. Z kolei Terry Robiskie został zatrudniony jako ofensywny koordynator, a Bobby April dołączył do sztabu Titans jako koordynator special teamów.

Nie zapominajcie także o naszym świeżutkim Pick Six 29, gdzie gościem specjalnym był komentator NFL w Eleven Sports Michał Rosiak.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

34 Replies to “Dzień Dobry Football #356”

 1. Pingback: Rodent DMPK
 2. Pingback: non-GLP PK studies
 3. Pingback: bitcoin today
 4. Pingback: Teen Chat Rooms
 5. Pingback: PK Study
 6. Pingback: 24hrdental.net
 7. Pingback: paypal hosting
 8. Pingback: GVK biosciences
 9. Pingback: Oprawy szynowe LED
 10. Pingback: Some CBD
 11. Pingback: ibine sarp
 12. Pingback: Novusphere
 13. Pingback: Best Sex Toys
 14. Pingback: adblock
 15. Pingback: repelis
 16. Pingback: receive sms online
 17. Pingback: 게임 방법

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *