Dzień Dobry Football #354

Dzień Dobry

W kolejnym wydaniu Dzień Dobry Football przeczytacie o wracającym temacie relokacji San Diego Chargers do Los Angeles, kontuzji rozgrywającego Pittsburgh Steelers, roszadach w sztabie  Indianapolis Colts oraz wiele innych informacji. Zapraszamy.

NFL

Włodarze San Diego Chargers, którzy wczoraj rozpoczęli negocjacje z władzami Rams w sprawie ich ew. przeprowadzki do Los Angeles, jeszcze nie mogą być pewni relokacji ich drużyny ale już postanowili zastrzec sobie prawa do nazwy „Los Angeles Chargers” oraz „LA Chargers”. 

„Los Angeles Chargers” coraz bliżej?

To już prawie pewne, Jim Schwartz w przyszłym sezonie będzie defensywnym koordynatorem Philadelphia Eagles.

Rozgrywający Pittsburgh Steelers, Ben Roethlisberger zapewnił wczoraj w jednym z wywiadów, że jego kontuzjowane ramie nie będzie potrzebowało interwencji chirurgicznej. „Wydaje mi się, że wiązadło w moim barku zabliźni się i wyleczy się samo. Oczywiście będzie to powodowało ból i lekkie ograniczenia ruchomości stawu ale powinno się wyleczyć samo,” – powiedział „Big Ben”.

Wczoraj trener Denver Broncos, Gary Kubiak dał do zrozumienia jasno, że problemem jego drużyny w ostatnim meczu przeciwko Pittsburgh Steelers nie była gra rozgrywającego Peytona Manniga, a problem z łapaniem i utrzymaniem piłki. „Mieliśmy problemy bo nie potrafiliśmy złapać piłki. Pierwsza połowa tego meczu powinna wyglądać zupełnie inaczej,” – powiedział Kubiak.

Właściciel Rams, Stan Kroenke planuje pożyczyć 1 miliard dolarów z JPMorgan Chase na sfinansowanie budowy, wartego 2,6 miliarda dolarów stadionu w Inglewood w Kalifornii.

Były running back Baltimore Ravens, Ray Rice dołączy do sztabu szkoleniowego Mike Martza podczas NFLPA Collegiate Bowl jako asystent trenera running backów.

Cornerback Denver Broncos, Chris Harris w ostatnim meczu przeciwko Pittsburgh Steelers pogorszył kontuzję ramienia.

Trener Green Bay Packers, Mike McCarthy zapewnił wczoraj, że to on kolejny rok z rzędu będzie wywoływał zagrywki swojej drużyny w przyszłym sezonie.

A skoro przy trenerze Packers jesteśmy to w tym samym wywiadzie powiedział on, że running back Eddie Lacy będzie musiał stracić kilka kilogramów podczas tegorocznego offseasonu. Według McCarthy’a, Lacy nie przepracował zbyt dobrze poprzedniego offseasonu i przez cały sezonie nie potrafił nadgonić straconego czasu.

Wczoraj defensywny liniowy New York Giants, Jason Pierre-Paul poddał się operacji kontuzjowanej ręki. Popularny JPP w nadchodzącym offseasonie ma się stać wolnym agentem i jego szanse na znalezienie pracodawcy drastycznie maleją.

Brian Schottenheimer został nowym trenerem rozgrywających Indianapolis Colts.

PLFA

Drużyna Panthers Wrocław zaprezentowała wczoraj kolejne wzmocnienie przed zbliżającym się sezonem. Tym razem do sztabu trenerskiego wicemistrzów Polski dołączy Ryan Ellis, były trener uczelni Central Methodist, który obejmie posadę trenera skrzydłowych oraz defensive backów.

Ryan Ellis dołączy do wicemistrzów Polski.

Patrick Perrigue drugi rok z rzędu wspierać będzie swoją wiedzą Patriotów Poznań.

Patrick Perrigue ponownie w Patriotach.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

One Response to Dzień Dobry Football #354

  1. Szarlatan pisze:

    W uzupełnieniu do Packers i Lacy’ego. Właśnie z roboty wyleciał trener running backów.

Dodaj komentarz